Rosną szanse serialu na kontynuację

Mare z Easttown - HBO stworzy 2. sezon?

"Mare z Easttown" to serial, który opowiada o Mare Sheehan - policjantce z małego miasteczka, która zajmuje się sprawą pewnego morderstwa. Nie jest to jednak dla niej proste, ponieważ jej prywatne życie chyli się ku upadkowi. Serial spodobał się tak licznej publiczności, że powoli zaczęto zastanawiać się nad tym, czy można byłoby stworzyć 2. sezon produkcji. Zobaczcie, co na ten temat mówi Casey Bloys pełniący funkcję dyrektora programowego HBO.  

Materiały promocyjne serialu

Mare z Easttown - będzie 2. sezon? 

Serial naprawdę rozbił bank i przerósł wszelkie oczekiwania. Popularność produkcji rosła z każdym odcinkiem, a emisja finału w USA sprawiła, że padły serwery HBO Max. Krytycy również z uznaniem wypowiadali się o tej produkcji. Pytanie o 2. sezon jest więc absolutnie zasadne. 

I postanowił do tego odnieść się Casey Bloys - dyrektor programowy HBO - w rozmowie z Variety. Przyznał, że to coś wspaniałego patrzeć na tak wielki sukces jakiegoś tytułu. Dodał również, że podpisali trzyletni kontrakt na wyłączność z twórcą serialu - Bradem Ingelsbym. Bloys podkreśla, że to od twórcy w dużej mierze zależy, czy będzie chciał zrobić 2. sezon czy jednak pozostawić go limitowanym, jak w planach było na początku:

Gdyby Brad czuł, że ma do opowiedzenia historię, która wydawałaby się być na tym samym poziomie, myślę, że wszyscy byliby na to otwarci. W tej chwili on nie ma tej historii. Kto wie? Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy wymyślą coś, co naprawdę będą chcieli opowiedzieć

Dodał również, że na razie nie ma żadnego, absolutnie żadnego, pomysłu na 2. sezon. Nie ma ram czasowych, nie ma pomysłu jak pociągnąć pewne wątki. Jednak Casey Bloys podkreśla, że dużym motorem napędowym może być fakt, że Kate Winslet chętnie ponownie wcieliłaby się w rolę Mare:

Myślę, że Mare wbiła swoje szpony w Kate – ona otwarcie o tym mówi. Ale jest długa droga pomiędzy tym a "Zróbmy to jeszcze raz". Musi być historia i powód, żeby to zrobić – to musi tam być 

Wygląda więc na to, że HBO jest w pełni otwarte na stworzenie kolejnego sezonu serialu. Nie wiadomo jednak, jak zapatruje się na tym twórca. Być może jednak "Mare z Easttown" podzieli drogę "Wielkich kłamstewek", które również miały być serialem limitowanym. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO