Co nas czeka?

iCarly wraca po latach. Jest zwiastun serialu!

"iCarly" to dla wielu osób kultowy serial młodzieżowy, który emitowany był w latach 2007-2012. Po niemalże 9 latach postanowiono reaktywować format i nadać mu nieco nowoczesnego smaczku. I tak od paru miesięcy wiedzieliśmy, że serial ma powrócić, a aktorzy szybko weszli na plan. Właśnie teraz w Internecie pojawił się zwiastun nowej odsłony "iCarly". 

Materiały promocyjne serialu

iCarly - zwiastun serialu 

Paramount+ na oficjalnej stronie serialu "iCarly" wypuścił właśnie wideo, które promuje produkcję powracającą po ponad 9 latach od zakończenia. 

W nowej odsłonie zobaczymy ponownie Mirandę Cosgrove, Nathana Kressa i Jerry Trainora, którzy wcielą się odpowiednio w Carly, Freddiego oraz Spencera. Niestety, potwierdziło się to, nad czym wiele osób się zastanawiało. Czy Jennette McCurdy, która grała Sam, powróci w swojej roli. Niestety - nie będziemy oglądać już duetu Carly oraz Sam. Zamiast niej w rolę najlepszej przyjaciółki Carly wcieli się Laci Mosley. Nową postacią będzie również Millicent, w którą wcieli się Jaidyn Triplett. Będzie ona złośliwą i znającą się na mediach społecznościowych pasierbicę Freddiego. 

Serial składający się z 13. odcinków zadebiutuje już 17 czerwca 2021 roku na Paramount+ Original. 

twitter-tweet">

It’s her moment to shine!

Stream #iCarly June 17 on @ParamountPlus pic.twitter.com/ORTEMBKokR

— iCarly (@iCarly) June 1, 2021

O czym był serial? 

Serial opowiadał o nastolatkach, którzy prowadzą internetowy kanał, którzy szybko zyskuje popularność. To, że stają się rozpoznawalni, nieco miesza im w życiu. Z kolei nowe epizody opowiadają o nieco starszych ludziach, będących po dwudziestce, którzy będą robili wszystko, aby pogodzić przyjaźnie, miłość i pracę. Ostatecznie Carly, z pomocą brata Spencera i przyjaciela Freddiego, postanowi reaktywować nieco... zapomniany kanał. Tym razem jednak będzie tworzyła treści przeznaczone dla bardziej dojrzałych i dorosłych widzów. 

Będziecie oglądać? 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO