Znowu razem!

Friends: The Reunion - zwiastun odcinka specjalnego

"Przyjaciele" to prawdopodobnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych seriali lat 90.. Wielokrotnie fani wskazywali na to, że chcieliby powrotu serialu po latach. Tak się jednak nie stanie - takiej chęci nie podzielają bowiem aktorzy, którzy wcielali się w główne role w produkcji. Ale jednak z okazji 25-lecia serialu zgodzili się na to, aby pojawić się w specjalnym odcinku po latach, w którym porozmawiają o produkcji, powspominają dawne czasy i wspólnie skomentują kilka odcinków. W sieci od kilku dni krąży już data premiery, a także... teaser! 

Materiały promocyjne serialu

Friends: The Reunion - zwiastun 

Program pojawi się na HBO Max (to podkreślenie, że znajdziemy tam od teraz wszystkie odcinki "Przyjaciół". Po latach Jennifer Aniston (Rachel Green), Courteney Cox (Monica Geller), Lisa Kudrow (Phoebe), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), Matthew Perry (Chandler Bing) oraz David Schwimmer (Ross) będą celebrować to, w czym kiedyś brali udział. Pogadają, pośmieją się i pożartują. Może to nie jest powrót serialu, na jaki od zawsze liczyli fani, ale to całkiem sporo. 

Oprócz tego w serialu pojawi się sporo popularnych gwiazd, które byli jednocześnie fanami produkcji. Na liście znajdują się takie nazwiska jak David Beckham, Lady Gaga, Cindy Crawford, Reese Witherspoon czy Justin Bieber oraz BTS. 

A oto zwiastun, który promuje powrót znanych i lubianych do HBO Max: 

Z reżyserię odpowiada Ben Winston. Producenci "Przyjaciół" są producentami wykonawczymi: Marta Kauffman, Kevin Bright i David Crane. 27 maja 2021 roku wszyscy w USA będą mogli zobaczyć specjalny odcinek. Kiedy nastąpi to w Polsce? Niestety - tego nie wie nikt... 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO