Zmiany na platformie

Canal+ online - nowe pakiety. Jakie będą ceny?

Platforma Canal+ z okazji wiosny najwyraźniej postanowiła odświeżyć nieco swoją ofertę. Zaproponowali więc zupełnie nowe pakiety. Platforma została otworzona zaledwie rok temu, ale już wszystko się zmienia. Czy na lepsze dla użytkowników? Koniecznie sprawdźcie sami, co będzie nowego na platformie Canal+ online. 

Materiały promocyjne serialu Król

Canal+ online - nowa oferta 

Nadeszły zmiany! I nie ominęły one platformy Canal+ online. Obecnie za podstawowy pakiet, bez opcji dodatkowych, zapłacicie 20 zł za pierwszy miesiąc (cena jest ceną po rabacie 5 zł za wyrażenie zgód marketingowych). Z kolei za kolejne miesiące cena wzrasta do 45 zł. W tej cenie każdy dostaje 17 kanałów na żywo i mnóstwo treści na życzenie np. dostęp do seriali "Belfer" czy "Kruk", do meczów Premier League czy filmów i seriali dokumentalnych. 

Za usługę w każdej chwili można zrezygnować bez ponoszenia dodatkowych kosztów. 

Oprócz tego możliwe jest wykupienie dodatkowych opcji np. HBO - 55 zł za miesiąc (pierwszy miesiąc w cenie 30 zł); Fun&News - 65 zł za miesiąc (pierwszy miesiąc w cenie 40 zł) oraz Eleven Sports - 55 zł za miesiąc (pierwszy miesiąc w cenie 30 zł). 

Pełna oferta to 85 zł za miesiąc (pierwszy miesiąc za 60 zł). 

Jesteście zainteresowani ofertą Canal+ online? 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO