Co czeka nas w serialu?

Lisey's Story - zwiastun serialu od Stephena Kinga

Mówi się, że książka "Historia Lisey" to ulubiona powieść Kinga. Autor lubi ją na tyle, że nie mógł doczekać się, aż ktoś zajmie się adaptacją tej książki. Dlatego postanowił, że sam zabierze się za napisanie scenariusza do książki. Jest to o tyle zaskakujące, ponieważ do tej pory King oddawał pole do popisu filmowcom. To oni tworzyli wszelkie scenariusze. W każdym razie - serial w końcu będzie miał szansę na wielki debiut. 

Materiały promocyjne serialu

Lisey's Story na Apple TV+

O czym opowiada serial? To historia Lisey Landon, która stara się jakoś odnaleźć w świecie dwa lata po śmierci jej męża, znanego pisarza - Scotta Landona. Jednak seria niepokojących zdarzeń sprawia, że Lisey musi się zmierzyć ze wspomnieniami z czasów małżeństwa, które dawno zakopała w swojej podświadomości. 

W rolę główną wcieli się Julianne Moore, a obok niej pojawią się Clive Owen, Joan Allen czy Dane DeHaan. 

Ciekawa jest sama historia powstania tejże historii. W trakcie konferencji prasowej z początku 2021 roku autor wspomniał o tym, jak to się stało, że ta książka w ogóle powstała: 

Pomyślałem wtedy: "Czyli tak, wyglądałby ten pokój, gdybym zmarł". I tak powstało "Lisey's Story". To dla mnie bardzo ważna opowieść - to jest moja ulubiona rzecz, którą napisałem! To historia o miłości, małżeństwie i kreatywnych impulsach, która przy okazji ma świetnego złoczyńcę, co też jest zawsze w cenie.

 


Serial ma zadebiutować już 4 czerwca 2021 roku na Apple TV+. W sieci pojawił się już zwiastun promujący produkcję: 

Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO