Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Jennifer Aniston -kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci, plotki. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

Materiały promocyjne serialu The Morning Show

Jennifer Aniston to amerykańska aktorka, która zyskała największą popularność po występie w serialu „Przyjaciele”, gdzie wcieliła się w rolę Rachel Green. Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawanych, pierwszoligowych aktorek w Hollywood.

Wszystko o: Jennifer Aniston

Pełne imię i nazwisko: Jennifer Joanna Aniston
Data i miejsce urodzenia: 11 lutego 1969, Sherman Oaks
Zawód: aktorka, producentka filmowa
Mąż: Brad Pitt (2000-2005; rozwód), Justin Theroux (2015-2018; rozwód)
Dzieci: brak
Waga: ok. 51 kg
Wzrost: 164 cm
Instagram: @jenniferaniston

Młodość

Aniston urodziła się w Sherman Oaks i jest córką aktorskiej pary – Johna Anistona i Nancy Dow. Aniston grywał w takich serialach jak m.in. „Dni naszego życia”. Ma dwóch przyrodnich braci – Johna i Alexa.
Jako dziecko często jeździła do Grecji, skąd pochodzi jej ojciec. W późniejszym czasie rodzina przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie Aniston chodziła najpierw do Szkoły Rudolfa Steinera, a później do Fiorello H. LaGuardia High School of Music &Art and Performing Arts na Manhattanie. Występowała w wielu offbroadwayowskich sztukach. Jednocześnie pracowała na półetatu w telemarketingu, później jako kurier rowerowy i kelnerka. W 1989 wróciła do LA.


Kariera

Grała kilka małych ról w różnych serialach i filmach. W 1992 roku zagrała jedną z głównych ról w „Karle”. Już miała zakończyć swoją karierę, kiedy film otrzymał słabe recenzje, ale poszła na jeszcze jedno przesłuchanie – do serialu „Przyjaciele”. I to był strzał w 10., ponieważ to dało jej ogromną popularność (wszyscy nawet obcinali włosy na „Rachel’s cut”).
Aniston zaczęła występować wkrótce na wielkim ekranie – zagrała w takich filmach i serialach jak „Nadchodzi Polly”, „Z ust do ust” czy „Marley & Ja”.
Do dzisiaj jest na czele najpopularniejszych gwiazd.

Życie prywatne

Jennifer Aniston spotykała się z wieloma osobami m.in. była zaręczona z Tatem Donovanem. W 2000 roku postanowiła wyjść za Brada Pitta – byli uznawani za jedno z najlepszych małżeństw w Hollywood. Niestety, związek się rozpadł (podaje się za to romans Pitta z Angeliną Jolie, z którą spotykał się na planie „Pan i Pani Smith”). Pitt zaprzeczał, ale Jolie powiedziała, że faktycznie mieli romans. Rozwód miał miejsce w 2005 roku.
Później kilkakrotnie znowu spotykała się z różnymi mężczyznami, aż w 2015 roku poślubiła Justina Therouxa. Po dwóch i pół roku ogłosili separację.
Aniston jest chrzestną Coco Riley, córki Courteney Cox, która jest jej najlepszą przyjaciółką od czasu występu w „Przyjaciele”.
Jennifer Aniston – najlepsze filmy z udziałem aktorkiJennifer Aniston jest jedną z najpopularniejszych amerykańskich aktorek. Sławę i popularność przyniosła jej rola Rachel Green w kultowym już serialu „Przyjaciele”, za którą otrzymała nagrodę Emmy oraz Złoty Glob. Z czasem gwiazda zaczęła występować w największych produkcjach, zyskując status jednej z najbardziej kasowych aktorek w Hollywood. Aktorka najczęściej występuje w komediach, ale zdarza jej się także pojawiać w bardziej poważnych filmach. Przedstawiamy pięć filmów z udziałem aktorki, które z pewnością poprawią wam nastrój i umilą niejeden wieczór:

1. „Bruce Wszechmogący”, reż. T Shadyack (2003)

Film przedstawia historię Bruce’a, który jest reporterem lokalnej telewizji w Buffalo. Chociaż wiedzie mu się dobrze i ma kochającą dziewczynę (Jennifer Aniston), wcale nie docenia swojego życia. Po pewnym bardzo nieudanym dniu w pracy Bruce ma pretensje do Boga o to, że zrujnował mu życie i źle zarządza światem. Bóg postanawia odpowiedzieć na jego wołania i przychodzi do Bruce’a. Na pewien czas obdarza go mocą, którą sam posiada. Zachęca Bruce'a żeby sprawdził, czy lepiej niż on będzie rządzić otaczającą go rzeczywistością.2. „Szefowie wrogowie”, reż. S. Gordon (2011)

Nick, Kurt i Dale są przekonani, że jedynym sposobem na ułatwienie sobie ciężkiej pracy jest uwolnienie się od okropnych szefów. Nie mogą jednak pozwolić sobie na odejście z pracy. Po wypiciu kilku drinków za dużo, a także pod wpływem rad pewnego hochsztaplera, postanawiają obmyślić wyjątkowo złożony plan, który pozwoli im się uwolnić od znienawidzonych pracodawców. Okazuje się jednak, że ich plan nie będzie tak perfekcyjnie przemyślany, jak mi się na początku wydawało.

3. „Millerowie”, reż. R. M. Thurber (2013)

Film „Millerowie” opowiada o losach Davida, który utrzymuje się ze sprzedaży marihuany. Pewnego dnia zostaje pobity i okradziony, a jego szef zaczyna domagać się zwrotu pieniędzy. David nie może spłacić długu, więc szef zmusza go do przewiezienia z Meksyku dużej ilości narkotyków. David, zastanawiając się jak wykiwać straż graniczną, wpada na genialny pomysł i dochodzi do wniosku, że straż nie będzie przeszukiwać rodzin podróżujących camperami. Proponuje więc znajomej i granej przez Jennifer Aniston striptizerce wspólny wyjazd. W podróży towarzyszyć im będą specjalnie na tę okazję przybrane dzieci.4. „Tak to się teraz robi”, reż. J. Gordon (2010)

Tym razem Aniston zagrała Kassie Larson – singielkę, która chce zajść w ciążę. Decyduje się więc na zapłodnienie metodą in vitro, korzystając w tym celu z nasienia pobranego w klinice sztucznych zapłodnień. Nie podoba się to jej przyjacielowi, Wally’emu. Wszystko się komplikuje, gdy podczas jednej imprezy Wally uszkadza probówkę z nasieniem dawcy i zastępuje je swoim własnym materiałem genetycznym. Kassie, nic o tym nie wiedząc, dokonuje in vitro i zachodzi w ciążę. Po latach oboje się spotykają. Gdy Wally spostrzeże swojego syna, zacznie dążyć do ujawnienia prawdy o jego pochodzeniu.

5. „Kluseczka”, reż. A. Fletcher (2018)

Film przedstawia historię korpulentnej i pewnej siebie nastolatki Willowdean. Znajomi nazywają ją Will, a matka (Jennifer Aniston) określa ją Kluseczką. Will ma dość tego przezwiska, a także złośliwych uwag na temat swojej wagi. Postanawia więc zrobić na złość matce, która prowadzi konkursy piękności. Dziewczyna zgłasza się na konkurs miss nastolatek. Początkowo jej matka stara się wybić córce pomysł z głowy wiedząc, że w tej konkurencji będzie skazana na porażkę. Will pokaże jej jednak, że są ważniejsze rzeczy, niż wygląd zgodny z obowiązującym kanonem piękna.

Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO