To warto zobaczyć!

TOP 10: najlepsze seriale maja

Maj się skończył. A w maju było całkiem sporo produkcji wartych uwagi. Postanowiliśmy więc stworzyć listę TOP 10, która przedstawi najlepsze premiery w maju. Wśród nich wiele produkcji z Netflixa, kilka z HBO GO, ale załapał się również polski serial. Sprawdźcie nasz ranking najciekawszych produkcji maja i w komentarzach podzielcie się tym, co wam podobało się najbardziej spośród wszystkich produkcji! 

Materiały promocyjne serialu

Dynastia 

Kolejny sezon wspaniałej "Dynastii". Zupełnie nowa, odmieniona produkcja, powróciła po latach. Oto wielki powrót słynnej telenoweli, która przyciągała przed ekrany telewizorów wiele tysięcy widzów. O czym opowiada serial? O rodzinie Carringtonów i Colbych, którzy walczą o swoją fortunę, ale również o swoje dzieci. "Dynastia" dostępna jest na Netflixie. 

Dziewczyna z doświadczeniem 

Wielki, wielki powrót! I to w jakim stylu. "Dziewczyna z doświadczeniem" dostępna jest na HBO GO. Christine Reade to studentka drugiego roku prawa, która rozpoczyna staż w prestiżowej kancelarii. Dziewczyna bardzo ciężko pracuje, aby zaznaczyć swoją pozycję w firmie. Jednak wszystko zmienia się, kiedy jej koleżanka - Avery - wprowadza ją do świata GFE. To grupa kobiet, które zapewniają za duże pieniądze seksualne i emocjonalne wsparcie facetom. Christine zaczyna powoli wieść podwójne życie... 

Szadź 2

W końcu doczekaliśmy się 2. sezonu serialu! "Szadź" tym razem opowie nam historię z przeszłości Piotra Wolnickiego. To kontynuacja pierwszego sezonu. Cała Polska żyje teraz historią psychopatycznego mordercy, który był tak niepozornym człowiekiem, oddanym mężem i ojcem... A tymczasem Agnieszka Polkowska jest przekonana na 100%, że złapała właściwą osobę. Jednym 2. sezon "Szadzi" podoba się bardziej, a innym mniej. A wam? 

Kolej podziemna 

Serial oparty na powieści Colsona Whiteheada. Cora Randall walczy o swoją wolność. To czasy tuż przed wojną secesyjną. Po tym, jak w końcu kobiecie udaje się uciec z plantacji, odkrywa, że Kolej Podziemna nie jest tylko metaforą, ale prawdziwą koleją ukrytą pod powierzchnią ziemi. "Kolej podziemna" to jeden z najgłośniejszych seriali w maju. 

Kto zabił Sarę? 

2. sezon serialu tylko bardziej namieszał. To kontynuacja pierwszej części produkcji. Głównym bohaterem serialu jest Alex, który po 18 latach opuszcza mury więzienia, gdzie trafił za zbrodnię, której nie popełnił. Jedyne, czego pragnie to zemsta na Radolfie Lazcano, którego obwinia za wrobienie go w morderstwo. Jednak wszystko się komplikuje, kiedy Alex zaczyna czuć coś do jego najmłodszej córki i powoli odkrywa, że to wcale nie Lazcano stał za tym wszystkim... "Kto zabił Sarę?" to naprawdę genialna produkcja! 


Pose 

Serial wrócił właśnie z kolejnym sezonem, który jest absolutnie... doskonały pod każdym względem. O czym opowiada serial? To historia o Blance, która otwiera przybytek dla osób LGBTQ. Niedługo później pod jej skrzydła trafiają utalentowany tancerz, a także prostytutka, która zakochana jest w bogatym kliencie. Niesamowita podróż do Nowego Jorku, do 1987 roku. Sprawdź więcej informacji o serialu "Pose".

Mare z Easttown

Premiera serialu miała miejsce w kwietniu, ale serial na potęgę oglądany był w maju. To historia pani detektyw z małego miasteczka w Pensylwanii. Kobieta prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ Mare ma sporo problemów ze swoim życiem prywatnym. W roli głównej serialu "Mare z Easttown" zagrała wspaniała Kate Winslet. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że serial dostanie 2. sezon. Przeczytać o tym możecie tutaj

Halston 

Miniserial o legendarnym projektancie i twórcy wielkiego imperium mody. To on definiował słowo "sukces na przestrzeni lat 70. oraz 80. XX wieku. Jednak żeby gdziekolwiek dotrzeć - musiał podjąć walkę o zachowanie prawa do tego, co miał najcenniejsze - do imienia Halston

Dziewczyny nad wyraz 

Serial wrócił z kolejnym sezonem i naprawdę zrobiło się... dobrze! Warto obejrzeć ten współczesny "Seks w wielkim mieście". Trzy kobiety - Jane, Kat i Sutton - pracują w gazecie "Scarlet". To czasopismo dla kobiet, więc ze swojego doświadczenia mogą przebierać i wybierać o czym pisać. To opowieść o seksie, modzie, poszukiwaniu swojego miejsca w świecie i dorastaniu. Serial "Dziewczyny nad wyraz" na pewno się wam spodoba. 

Niewinny 

Premierę serial miał 30 kwietnia, ale tak na dobrą sprawę - wiele osób obejrzało go dopiero w maju. Produkcja opowiada nam historię Mateo, byłego skazańca, który trafił do więzienia z powodu bójki, w jakiej interweniował. Niechcący zabił człowieka... Dzisiaj inaczej kształtuje swoje życie. Ma żonę i spodziewa się dziecka, zamierzają kupić dom. I wtedy właśnie mężczyzna dostaje tajemniczy telefon, który całkowicie odmienia jego życie. "Niewinny" to pozycja obowiązkowa! 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO