Warto skorzystać

Darmowy Spotify Premium dla użytkowników TikToka

TikTok to jedna z najgorętszych aplikacji tego roku. Już teraz korzystają z niej miliony użytkowników na całym świecie. Nic więc dziwnego, że jej twórcy jeszcze bardziej chcą ją uatrakcyjnić i przyciągnąć do aplikacji zupełnie nowe osoby. Niedawno TikTok podjął ciekawą kolaborację z innym internetowym gigantem – Spotify. Chodzi o możliwość skorzystania przez użytkowników TikToka ze Spotofy Premium zupełnie za darmo. Jak długo potrwa promocja i gdzie ją aktywować?

Fotografia poglądowa

Nowa oferta skierowana jest do użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali ze Spotify Premium. TikTok oferuje im cztery miesiące darmowego korzystania z płatnego planu abonamentowego serwisu.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do pełnoletnich mieszkańców Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, Turcji i Polski. Z opcji skorzystać można wchodząc na TikToka i wybierając stronę „Dla Ciebie” lub „Ja”. To właśnie tam powinniśmy znaleźć przycisk, który pozwoli nam na odebranie czterech darmowych miesięcy Spotify Premium. TikTok podsunie nam także playlisty, które składają się z utworów trendujących w aplikacji – podrzuci nam także artystów, których warto śledzić.  Zamierzacie skorzystać z oferty? Co sądzicie o ekspansji TikToka? Czekamy na wasze opinie i komentarze. 

 Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO