Sexify – powstanie drugi sezon

Netflix – potwierdzono drugi sezon Sexify

Polskie produkcje filmowe i serialowe mają się coraz lepiej i coraz częściej cieszą się sporym zainteresowaniem także za granicą. Doskonałym przykładem może być tutaj serialSexify”, którego pierwszy sezon miał premierę w tym roku. Opowiadał on o grupce dziewcząt, która zamierza stworzyć innowacyjną i rewolucyjną aplikację erotyczną – przedtem jednak same muszą doświadczyć tajemnic cielesnej bliskości. Właśnie potwierdzono, że rozpoczęły się prace nad drugim sezonem serialu, w którym zobaczymy doskonale znane bam bohaterki. Ponownie ma nie zabraknąć zarówno poważnych tematów, jak i poczucia humoru. 

Materiały promocyjne serialu

Kiedy premiera drugiego sezonu „Sexify”? Premiera zapowiedziana jest na rok 2022. Druga odsłona serialu ma sobie liczyć osiem odcinków. Czego możemy się spodziewać?

Sexify – 2. sezon

Drugi sezon serialu opowie nam dalsze losy głównych bohaterek - Natalii, Pauliny i Moniki. Nie uda im się zwyciężyć w konkursie, nadal będą jednak pracować nad swoją aplikacją. Wydaje się, że nic nie stanie im na drodze do sukcesu. W głównych rolach ponownie wystąpią Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska i Maria Sobocińska. Twórcami drugiej części będą Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski. O serialu wypowiedziała się między innymi Agata Gerc, producentka serialu z AKSON STUDIO:

Drugi sezon "Sexify" będzie na pewno zaskakujący. Wiedząc to, nie możemy się już doczekać momentu, w którym bohaterki zabiorą widzów w kolejny etap swojej ekscytującej podróży 

Swoje zdanie na temat drugiego sezonu wyraził także producent serialu – Jan Kwieciński:

Pokochaliśmy bohaterki "Sexify" oraz ich przygody i w trakcie tworzenia serialu marzyło się nam, aby pokochali je również widzowie. Sezon drugi jest dowodem na to, że tak się stało i strasznie jestem z tego powodu szczęśliwy 

Czy druga część produkcji powtórzy sukces pierwszego sezonu? Pierwsze zwiastuny i materiały promocyjne powinny pojawić się niebawem – na ostateczną odpowiedź przyjdzie nam jednak poczekać prawdopodobnie do premiery. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO