Zapowiedź produkcji

Chucky - pierwszy zwiastun promujący serial

Jest ktoś, kto nie kojarzy przerażającej laleczki Chucky? Wydaje nam się, że każdy chociaż raz widział jej przeraźliwą twarz, pokrytą piegami. W końcu doczekaliśmy się pierwszego zwiastunu serialu "Chucky", który będzie nam opowiadał o życiu tej laleczki. Chociaż jest to zaledwie teaser, który trwa krótko, mamy już pierwszy pogląd na to, jak będzie wyglądał serial

Materiały promocyjne serialu

Chucky - zapowiedź serialu 

O czym dokładnie opowie serial? Głównym bohaterem serialu będzie 14-letni chłopiec, w którego wcielać się będzie Zachary Arthur. Chłopiec jest bardzo wesoły, otwarty, ale nieco zagubiony w świecie, co wynika z niedawnej śmierci jego matki. Chłopiec jest artystą, który tworzy rzeźby z lalek. Na wyprzedaży kupuje sobie Chucky i z pewnością nie spodziewał się tego, co go czeka. Tuż po dostarczeniu laleczki do jego domu, w mieście zaczyna dochodzić do krwawych i przerażających morderstw. 

Co jeszcze pojawi się w produkcji? Motyw przeszłości laleczki. Dowiemy się, skąd pochodzi i co doprowadziło do tego, że pozornie zwykłe dziecko zamieniło się w demonicznego zabójcę. Chucky będzie musiała również poradzić sobie z przybyciem jej wrogów, a także sojuszników, z przeszłości. 

Premiera została potwierdzona na 12 października. Nie wiadomo gdzie będzie można oglądać serial w Polsce i kiedy będzie to dokładnie. 

Rzućcie okiem na zapowiedź produkcji: 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO