O co w tym chodzi?

TikTok - darmowa aplikacja do nagrywania i udostępniania krótkich klipów muzycznych

Mieliśmy już erę Snapchata, którego rządy zostały już chyba na stałe przejęte przez inne aplikacje, które oferują podobne rozwiązania (np. Facebook czy Instagram). Swoje triumfy świętowała też jakiś czas temu aplikacja Musical.ly – pozwalała ona na tworzenie krótkich klipów i filmików, które  mogliśmy udostępniać swoim znajomym i użytkownikom z całego świata. Podobny sposób działania ma aplikacja, która zdaje się z największym przytupem wchodzić w rok 2020 – TikTok. Tworzy ona społeczność użytkowników, która regularnie publikuje i odtwarza tysiące nowych miniklipów i aranżacji utworów muzycznych z całego świata. O jej popularności świadczy jednak nie tylko ilość użytkowników (w chwili pisania tego tekstu tylko za pośrednictwem Google Play pobrano ją prawie 16,5 miliona razy).

Materiały promocyjne aplikacji

Na TikToku już teraz znajdziemy tysiące polskich użytkowników – coraz częściej interesują się nim także internetowi twórcy, gwiazdy filmowe czy celebryci, dla których aplikacja stała się kolejnym kanałem komunikacji z fanami. 

Gdzie pobrać TikToka i jak to wszystko działa?

TikTok to darmowa aplikacja, którą pobrać można zarówno na Androida (Google Play), jak i iPhone (App Store). Po zainstalowaniu utworzyć należy swoje konto i już możemy zacząć swoją karierę internetowej gwiazdy. Nasze klipy udostępniamy publicznie – być może więc już wkrótce będziemy mieli tysiące obserwatorów. Sami też możemy obserwować interesujących nas tiktokerów. Wiele wskazuje na to, że to właśnie TikTok będzie najgorętszą aplikacją social media w 2020 roku. Komentarze


  • 26 lutego 2020
  • Protestuję

To dziadostwo, które opisujecie jest może fajne i śmieszne dla dorosłych, ale niestety dzisiaj dzieci są na tyle cwane i bez nadzoru rodziców, że pozwalają sobie same instalować takie cuda i potem zaczyna się dramat, kiedy publikują w sieci coś, czego nie powinien nikt obcy widzieć.

Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO