Bóg oszustwa znowu w akcji

Loki – potwierdzono 2. sezon serialu – kiedy premiera?

Rok 2021 przyniósł nam wiele ciekawych premier filmów i seriali, które spotkały się z ciepłym przyjęciem widzów. Nic więc dziwnego, że najlepsze z nich niemal z miejsca doczekały się informacji o kontynuacjach. Nie inaczej jest w przypadku serialu „Loki”, którego pierwszy odcinek pojawił się na platformie Disney+ 9 czerwca. Pierwsza seria liczyła sobie 6 epizodów, z których ostatni zadebiutował 14 lipca. To właśnie on uchyla rąbka tajemnicy na temat drugiego sezonu serialu z bogiem oszustwa w roli głównej. 

Materiały promocyjne serialu

Disney + zdecydował o realizacji drugiego sezonu serialu. Widzowie dowiedzieli się o tym w dość nietypowy sposób – w napisach końcowych ostatniego odcinka pierwszego sezonu. To w ich trakcie pojawiła się teczka z pieczęcią i napisem: Loki powróci w sezonie drugim.

Loki – kiedy premiera 2. sezonu?

Na premierę na pewno przyjdzie nam jeszcze poczekać – niemal na pewno nie będzie ona miała miejsca w tym roku. Jest to jednak dobry moment na zapoznanie się z całym uniwersum i pierwszym sezonem, który widzom ukazuje wydarzenia mające miejsce po fabule „Avengers: Koniec gry”. W produkcji występują między innymi Tom Hiddleston. Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino, Wunmi Mosaku i Richard E. Grant. Reżyserem serialu jest Kate Herron – za scenariusz odpowiada natomiast Michael Waldron. Poniżej możecie sprawdzić zwiastun serialu.

 Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO