Coś dla graczy

Steam – darmowa platforma do gier. Jak z niego korzystać? Najlepsze darmowe gry na Steam

Gry komputerowe są jedną z najpopularniejszych obecnie form rozrywki. Nie ma chyba osoby, która choć raz nie dała się porwać wirowi wirtualnej rozrywki. Nie ma więc nic dziwnego w popularności internetowej platformy Steam. Co właściwie ona oferuje? Praktycznie wszystko, czego potrzebować może współczesny gracz. Za jej pośrednictwem stworzymy profil, kupimy gry i bez problemu zainstalujemy je na dysku naszego komputera. Steam oferuje też szerokie zabezpieczenia przed kradzieżą, piractwem i oszustwami w internetowych grach multiplayer. Aplikacja pozwala na czaty z innymi graczami, recenzowanie gier i dodawanie wymarzonych tytułów do listy życzeń. Do zakupu gier zachęcają liczne promocje i eventy okolicznościowe. Do najpopularniejszych należą zimowa i letnia wyprzedaż Steam – w ich trakcie gracze mogą liczyć nawet na 80% obniżki. 

Steam

Darmowe gry na Steam

Aby skorzystać z darmowych gier, wystarczy zarejestrować się na stronie Steam i pobrać aplikację na nasz komputer. Po prawidłowym zalogowaniu, możemy pobrać setki tytułów, które udostępnione są zupełnie bezpłatnie. Wśród najpopularniejszych darmowych tytułów znajdziemy między innymi: Counter Strike, Path of Exile czy Warframe. Aplikację Steam pobrać można bezpośrednio ze strony platformy – dowiemy się z niej także o najnowszych promocjach, zapowiedziach i premierach najciekawszych tytułów. Steam jest aplikacją niemal niezbędną na dysku każdego zapalonego gracza, pamiętać należy jednak o odpowiednim zabezpieczeniu naszego konta – słabe hasła i brak dodatkowych środków ostrożności to zaproszenie dla przestępców, którzy chętnie korzystają z możliwości przejęcia danych i gier nieświadomego użytkownika. Dzięki Steam zagramy tez w niektóre gry, które znalazły się w naszym rankingu najlepszych gier na PC w historii

Najlepsze darmowe gry na Steam

Spośród wielu darmowych tytułów na platformie wybraliśmy pięć, które naszym zdaniem zapewnią najwięcej godzin udanej zabawy. 

1. Counter Strike Global Offensive
2. Dota 2
3. Team Fortress 2
4. Path of Exile
5. WarframeKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO