Jedna z najlepszych na rynku

Mozilla Firefox - darmowa przeglądarka internetowa

Popularna przeglądarka z lisem w logo jest jednym z gigantów internetowego świata. Co oferuje swoim użytkownikom i co wpływa na fakt, że darmowy Firefox wciąż cieszy się uznaniem internautów? Firefox to świetne rozwiązanie dla każdego, komu nieobcy jest internet. Przeglądarka zdaje się ewoluować wraz z internetem i zapewnia rozwiązania dopasowane do najwyższych standardów. Program pozwala na szybkie i bezproblemowe przemieszczanie się po sieci. Zapewnia też wsparcie dla HTML5 i CSS3. Na popularność przeglądarki z pewnością ma wpływ możliwość jej dopasowania do własnych potrzeb. Darmowy Firefox proponuje personalizację wyszukiwarki pod znacznie szerszym kontem niż konkurencja. Program dba też o prywatność i bezpieczeństwo użytkowników.

Chcesz zadbać o komfort korzystania z sieci? Twój internet nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań? Sprawdź, jak przyspieszyć domowy internet.

Mozilla

Co oferuje nam Mozilla Firefox?

Darmowa przeglądarka internetowa jest przede wszystkim przyjazna dla nowych użytkowników internetu, dla których sieć to wciąż miejsce owiane tajemnicą. Przyjazny i intuicyjny interfejs pozwalają na odnalezienie się w wirtualnej rzeczywistości w kilka chwil. Witryny możemy przeglądać w kartach, z możliwością blokowania wyskakujących okien, które potrafią być wyjątkowo uciążliwe. Mozilla sprawdzać też będzie na bieżąco tekst, który wprowadzamy w pole wyszukiwania i nie tylko, dzięki czemu ustrzeżemy się od niechcianych błędów ortograficznych.  Na uwagę zasługuje też wbudowany moduł pobierania plików. Jeśli przydarzy się nam zerwanie połączenia internetowego, możemy wrócić do przerwanego pobierania i je wznowić po ponownym podłączeniu urządzenia do sieci. Darmowa Mozilla Firefox dostępna jest niemal na wszystkich systemach operacyjnych – w tym Windows, macOS i Android. Jej twórcy często sugerują się też podpowiedziami użytkowników i to dzięki nim powstają liczne udogodnienia i rozszerzenia, które jeszcze pełniej pozwalają cieszyć się darmową przeglądarką. 

A może szukasz innej przeglądarki internetowej? Warto sprawdzić Operę, Google Chrome i Microsoft EdgeKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO