Jedna z najlepszych

Google Chrome pobieranie i konfiguracja. Czy Chrome to najlepsza przeglądarka internetowa?

Darmowa przeglądarka Google Chrome to najczęściej wybierany przez internautów program do korzystania z internetu. Pobieranie Google Chrome jest banalne i w kilka minut pozwala nam cieszyć się jej funkcjonalnością. Google to internetowy gigant, który okazuje się być także właścicielem jednej z najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Darmowe Google Chrome to program, który pozwala w wygodny sposób korzystać z internetu i bez problemu przemieszczać się między serwisami. Jej pierwsza wersja ujrzała światło dzienne już w 2008 roku. Od tamtej pory program rozwija się wraz z oczekiwaniami użytkowników, którzy wydają się być zadowoleni z finalnego produktu. Świadczyć może o tym ogromna liczba internautów, którzy zdecydowali się na pobranie Chrome na swój komputer czy urządzenie mobilne. 

Sprawdź również inne przeglądarki internetowe. Warto wypróbować Mozillę czy Operę. Warto także dać szansę Microsoft Edge.

Google Chrome

Google Chrome - funkcjonalność i możliwości 

Po zainstalowaniu przeglądarki może zaskoczyć jej minimalizm. Na samym starcie nie oferuje rozbudowanych możliwości i wbudowanych elementów. O sile przeglądarki Google przesądzają jednak tysiące rozszerzeń, które możemy w kilka sekund zainstalować w naszej przeglądarce. Niektóre z nich proponują jedynie zmiany kosmetyczne – wygląd, skórka, motyw. Część dodatków idzie jednak dalej ze swoimi funkcjonalnościami i oferuje blokowanie reklam, wtyczki popularnych serwisów czy szybkie pozyskiwanie informacji. Program zintegrować można z mediami społecznościowymi, kalendarzem i skrzynką mailową. Pobieranie Google Chrome i instalacja przeglądarki są bardzo proste i intuicyjne.  Wystarczy pobrać plik instalacyjny ze strony producenta lub zaufanego serwisu internetowego. Następnie wystarczy podążać za instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Program pozwala także na zapisywanie haseł, danych kart płatniczych i tłumaczenie tekstów obcojęzycznych. Na uwagę zasługuje także opcja synchronizacji przeglądarki Google Chrome na naszym komputerze i smartfonie.  

Dziś w internecie znaleźć można niemal wszystko. Nic więc dziwnego, że sporą rolę odgrywa prędkość internetu, która bezpośrednio przekłada się na komfort korzystania z sieci. Sprawdź, jak przyspieszyć domowy internet.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO