Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

To wiem na pewno online - gdzie oglądać? Opis serialu, zwiastun, fabuła, sezony Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Rok 2020 nie jest najłatwiejszy dla całej branży rozrywkowej. Szalejąca epidemia koronawirusa skutecznie zniweczyła wiele głośnych premier kinowych i wydarzeń kulturalnych. Dzięki serwisom streamingowym wciąż jednak pojawiają się tytuły warte uwagi widzów. Jednym z nich jest serial „To wiem na pewno”, którego pierwszy odcinek pojawił się na HBO GO 10 maja 2020 roku.

Tytuł oryginalny: I Know This Much Is True
Gatunek: Dramat
Premiera: 2020
Kraj: USA
Dostępny na: HBO GO

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

Serial „To wiem na pewno” jest poruszającym dramatem, którego akcja podzielona jest na dwie równoległe ścieżki. Każda z nich opowiada historię jednego z braci bliźniaków – Dominicka i Thomasa. Ich życiowe perypetie ukazują różne etapy z życia dziś dorosłych już mężczyzn. Widzowie poznają ich w czasach współczesnych bohaterom, czyli na początku ostatniej dekady XX wieku. Produkcja sięga jednak także po zabieg retrospekcji i pozwala nam na prześledzenie chociażby młodości i okresu dojrzewania braci Birdsey’ów. Miniseral podzielony został na 6 odcinków – pierwszy z nich zadebiutował na streamingowej platformie HBO GO 10 maja 2020 roku. „To wiem na pewno” jest oparta na powieści Wally’ego Lamba, która nosi taki sam tytuł. Produkcja jest opowieścią o trudnych międzyludzkich relacjach, dla których tłem są Stany Zjednoczone z lat dziewięćdziesiątych. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun serialu i zapoznać się z jego obsadą.


To wiem na pewno – zwiastun

Obsada

Mark Ruffalo - Dominick Birdsey / Thomas Birdsey
Melissa Leo - Ma
Juliette Lewis - Nedra Frank
Kathryn Hahn - Dessa Constantine
John Procaccino- Ray Birdsey
Michael Greyeyes - Ralph Drinkwater

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO