Hit nadal uwielbiany

Jak zainstalować Minecraft? Poradnik pobierania i instalacji jednej z najlepszych gier w historii

Gry komputerowe są dziś jedną z najpopularniejszych form rozrywki, z której korzystają miliony ludzi na całym świecie. Wśród najlepszych tytułów z całą pewnością warto wyróżnić grę Minecraft, która już od kilku lat jest jednym z najchętniej wybieranych tytułów. Na czym polega jej fenomen? Minecraft to tak naprawdę ogromna piaskownica, która daje graczowi możliwość swobodnego budowania i bawienia się światem. Ma ona także zaimplementowane elementy surwiwalowe – tworzymy w niej własne przedmioty i wznosimy schronienia. Wszystko to podane jest w formie sześcianów, które mają odpowiednie właściwości i strukturę. Jak pobrać Minecraft? Poniżej znajdziecie odpowiedź na to pytanie.

Materiały promocyjne gry

Pamiętać należy przede wszystkim, że Minecraft nie jest grą darmową i posiada kilka wersji. W sprzedaży są między innymi Java Edition (najlepsza dla miłośników modow), Minecraft for Windows 10 czy Minecraft Pocket Edition (dla posiadaczy smartfonów).

Instalacja gry Minecraft

Sama instalacja gry jest banalnie prosta i wymaga od nas jedynie podążania za instrukcjami, które wyświetlane są na ekranie. W pierwszej kolejności powinniśmy udać się na oficjalną stronę gry (www.minecraft.net) i kliknąć „Pobierz Minecraft”. Następnie zostaniemy przekierowani do wyboru naszej platformy docelowej i sklepu. Po założeniu konta i zakupieniu gry możemy ją pobrać i zainstalować. W przypadku PC do naszej dyspozycji jest instalator, który należy pobrać i uruchomić. Zainstaluje on na naszym dysku twardym launcher do Minecrafta. Z jego pomocą będziemy mogli zalogować się do gry lub wypróbować wersję demo. Jeszcze łatwiejsza jest instalacja za pośrednictwem Microsoft Store (Minecraft for Windows 10, Xbox), PS Store (PlayStation) czy Google Play (Android). Gra dostępna jest niemal na wszystkich platformach. Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO