Niespodzianka od Netflixa

Serial „The Eddy”. Joanna Kulig śpiewa piosenkę „Między ciszą a ciszą” Grzegorza Turnaua

Premiera serialu „The Eddy” odbyła się na Netflixie 8 maja. W tej głośnej i międzynarodowej produkcji występuje między innymi nasza rodzima aktorka, Joanna Kulig. Za reżyserię odpowiada twórca oscarowego „La La Land”, Damien Chazelle. Musicalowy serial przedstawia historię nowojorskiego pianisty jazzowego Elliota Udo, który jest współwłaścicielem podupadającego paryskiego klubu o nazwie The Eddy. Muzyk jest w skomplikowanym związku ze zmagającą się z problemem alkoholowym piosenkarką Mają, z którą wspólnie prowadzi zespół muzyczny. To właśnie w rolę ukochanej Elliota wcieliła się polska aktorka. W ramach promocji serialu Netflix opublikował specjalne nagranie, które będzie niezłą gratką dla polskich fanów.

Materiały prasowe/Netflix

Muzykę do serialu skomponował Glen Ballard. Stworzył on również zespół serialowego klubu The Eddy, w skład którego wchodzą prawdziwi muzycy: Randy Kerber, Ludovic Louis, Lada Obradovic, Jowee Omicil i Damian Nueva Cortes.

Prezent dla polskich fanów

W dniu premiery Netflix opublikował w sieci klip, na którym Joanna Kulig wykonuje utwór „Między ciszą a ciszą” Grzegorza Turnaua. Trzeba przyznać, że wykonanie umuzykalnionej aktorki robi duże wrażenie. Nie jest to jednak koniec niespodzianek. Sony Music Masterworks i Arista Records udostępniły już pełny soundtrack „The Eddy”. Jest on dostępny obecnie między innymi na Spotify, a także w serwisach Apple Music oraz TIDAL. Album z soundtrackiem został zatytułowany „The Eddy: Songs by Glen Ballard & Randy Kerber from the Netfix Original Series” i można na nim znaleźć dwadzieścia jazzowych utworów, wśród których są takie tytuły jak „Let it go”, czy wykonywane przez Joannę Kulig „The Eddy”.

Zobaczcie nagranie z Joanną Kulig śpiewającą utwór Grzegorza Turnaua:


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO