Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

"Gorący temat" – fabuła, online, opis filmu, obsada, zwiastun. Film z Nicole Kidman Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o skandalu, który przyczynił się do zapoczątkowania ruchu #MeToo. Film przedstawia historię trzech kobiet, które muszą się przeciwstawić przemocy seksualnej, do której dochodzi w jednej z największych stacji telewizyjnych w USA.

Gatunek: Dramat, biograficzny
Rok produkcji: 2019
Reżyseria: Jay Roach
Scenariusz: Charles Randolph
Premiera: 17 stycznia 2020

youtube.pl

Opis filmu

Film opowiada historię prawdziwych wydarzeń, do których doszło w 2016 roku. Roger Ailes, ówczesny szef stacji Fox News, został oskarżony o molestowanie seksualne oraz zwolnienie jednej z pracownic, gdy ta odmówiła mu współżycia seksualnego. Poskutkowało to podaniem się Aliesa do dymisji i prawdopodobnie przyczyniło się do jego śmierci, która miała miejsce rok później. Głównymi bohaterkami filmu są dziennikarki Megyn Kelly, Gretchen Carlson i Kyla Pospsil. Każda z nich sprawuje inne stanowisko w Fox News i dzięki temu przedstawia osobny punkt widzenia na sprawę molestowania w tym medialnym imperium.


Zwiastun

Obsada

Charlize Theron – Megyn Kelly
Nicole Kidman – Gretchen Carlson
Margot Robbie – Kaya Pospisil
John Lithgow – Roger Ailes
Allison Janney – Susan Estrich
Malcolm McDowell – Rupert Murdoch
Kate McKinnon – Jess Carr
Connie Britton – Beth Ailes
Liw Hewson – Lily Balin

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO