Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Bad boy online - opis filmu, fabuła, obsada, zwiastun. Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Bad Boy to film, który opowiada o kibicach, a w zasadzie tzw. „kibolach”. Historia kręci się wokół dwóch braci. Jeden z nich ląduje w więzieniu, a drugi – policjant, próbuje pomóc mu z niego wyjść. Jak skończy się ta niebezpieczna historia? Macie okazje przekonać się w kinie.

Gatunek: Sensacyjny
Produkcja: Polska
Rok produkcji: 2020
Reżyser: Patryk Vega
Scenariusz: Olaf Olszewski / Patryk Vega

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Kiedy na horyzoncie pojawia się piękna, tajemnicza i pociągająca kobieta – nawet więzy krwi nie mają żadnego znaczenia, o czym przekonają się dwaj bracia. Chociaż ich ścieżki rozeszły się dawno temu, teraz znowu będą miały szansę się spotkać.
Piotr jest policjantem, a Paweł żyje z napadów, kradzieży i narkotyków. Jego bezkarność kończy się tam, gdzie pojawia się donos. Mężczyzna był uwikłany w przynależność do kibicowskiego gangu.
Jego brat Piotr chce wyciągnąć go z więzienia w czym pomaga mu Ola – jego nowa dziewczyna. Pani adwokat zna najdziwniejsze przypadki i na pewno znajdzie paragraf, aby wyciągnąć z więzienia brata swojego ukochanego.
Spotkanie tej trójki zmienia wszystko. Paweł próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie widzi jednak, że jest obserwowany przez policjanta Adama i prokurator Annę. Ola z kolei zakochuje się w Pawle i niebawem będzie musiała wybierać…


Zwiastun

Obsada

Antoni Królikowski – Paweł
Maciej Stuhr – Piotr
Katarzyna Zawadzka – Ola
Andrzej Grabowski – Adam
Małgorzata Kożuchowska – prokurator Anna
Piotr Stramowski - „Twardy”
Zbigniew Zamachowski – Prezes Bogdański
Krystian Hołdak - „Ajgor”

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: DobryKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO