Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Katarzyna Zawadzka - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, kariera, plotki. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

AKPA

Katarzyna Zawadzka niedawno zagrała jedną z głównych ról w filmie Patryka Vegi „Bad boy”. Ma na swoim koncie już mniejsze i większe sukcesy, a „Bad boy” nie jest jej pierwszym, dużym filmem. Dowiedzcie się więcej o kobiecie, o której będzie jeszcze bardzo głośno!

Wszystko o: Katarzyna Zawadzka

Rok urodzenia: 1984
Zawód: aktorka
Partner: obecnie brak
Dzieci: brak
Wzrost: 167 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @katarzyna__zawadzka

Młodość

Katarzyna Zawadzka wychowywała się w Dygowie. Jest córką Doroty i Marka Zawadzkich. Jak można się dowiedzieć – od 2002 roku jej ojciec pełni funkcję wójta gminy Dygowo. Zawadzka jest absolwentką Wydziału Aktorskiego PWST im. L. Solskiego w Krakowie, który ukończyła w 2012 roku.


Kariera

Zadebiutowała w filmie „Królowa chmur” w 2003 roku. Później przyszedł czas na produkcję „W imieniu diabła”. Jej pierwszą dużą rolą była rola Magdy w filmie „Chce się żyć”. Później przyszedł czas na zagranie Barbary Baczyńskiej w filmie „Baczyński”. Pojawiła się również w „Listy do M. 3” i „Bad Boy”. Przez dwa lata wcielała się również w rolę Anieli Bylińskiej w serialu „Prawo Agaty”. Ma na swoim koncie jednak sporo innych, epizodycznych ról. Wydaje nam się, że kariera Zawadzkiej dopiero się rozpoczyna i będzie jeszcze o niej głośno.

Życie prywatne

Katarzyna Zawadzka związana była ostatnio z Wojciechem Mazolewskim, który jednak postanowił powrócić do swojej dawnej miłości – Mai Sablewskiej.


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO