Kim jest?

Małgorzata Kożuchowska - Natalia Boska z "Rodzinki.pl". Wzrost, waga, wiek, dzieci, mąż, Instagram

AKPA

Chyba nigdy Małgorzaty Kożuchowskiej nie opuści łatka „Hanki, która wpadła w kartony”. Jakkolwiek by się nie starała… Chociaż nie można powiedzieć – próbuje bardzo. Można było zobaczyć ją w „Drugiej szansie”, filmie Vegi - „Pragi Breslau”, a teraz zaliczyła gorącą scenę w „Motywie”. Kim jest Małgorzata Kożuchowska?

Wszystko o: Małgorzata Kożuchowska

Pełne imię i nazwisko: Małgorzata Dorota Kożuchowska
Data i miejsce urodzenia: 27 kwietnia 1971, Wrocław
Zawód: aktorka, prezenterka telewizyjna
Partner: Bartłomiej Wróblewski (mąż od 2008 – obecnie)
Dzieci: Jan (2014)
Wzrost: 170 cm
Waga: ok. 55 kg
Instagram: @malgorzatakozuchowska_

Kariera

Kożuchowska w latach 1994-2005 należała do zespołu warszawskiego Teatru Dramatycznego, a później od 2005-2014 pracowała jako aktorka w Teatrze Narodowym. Współpracowała jednak z wieloma innymi warszawskimi teatrami, ale także np. Teatrem Polskim w Bielsku-Białej i Teatrem Telewizji Polskiej.
Popularność zawdzięcza rolom w takich filmach i serialach jak m.in. „Kiler” czy „M jak miłość” albo „Zróbmy sobie wnuka”. Później pojawiła się w produkcjach takich jak „Rodzinka.pl”, „Prawo Agaty” czy „Druga szansa”.
Jest również aktorką dubbingową – podkładała głos m.in. Glorii w filmach „Madagaskar”.


Pozostałe przedsięwzięcia

W 2006 roku wydała debiutancki album studyjny pt. „W futrze”, który nagrała z zespołem Futro. Płyta była dodatkiem do magazynu „Elle”. Od 2012 roku publikuje w tygodniku „Sieci”. Była ambasadorką m.in. „Avonu” czy „Tous”.

Życie prywatne

Od 2005 roku jest związana z Bartłomiejem Wróblewskim, za którego wyszła w 2008 roku. Mają syna – Jana Franciszka, który przyszedł na świat w 2014 roku.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO