Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Małgorzata Kożuchowska - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dziecko

AKPA

Chyba nigdy Małgorzaty Kożuchowskiej nie opuści łatka „Hanki, która wpadła w kartony”. Jakkolwiek by się nie starała… Chociaż nie można powiedzieć – próbuje bardzo. Można było zobaczyć ją w „Drugiej szansie”, filmie Vegi - „Pragi Breslau”, a teraz zaliczyła gorącą scenę w „Motywie”. Kim jest Małgorzata Kożuchowska?

Wszystko o: Małgorzata Kożuchowska

Pełne imię i nazwisko: Małgorzata Dorota Kożuchowska
Data i miejsce urodzenia: 27 kwietnia 1971, Wrocław
Zawód: aktorka, prezenterka telewizyjna
Partner: Bartłomiej Wróblewski (mąż od 2008 – obecnie)
Dzieci: Jan (2014)
Wzrost: 170 cm
Waga: ok. 55 kg
Instagram: @malgorzatakozuchowska_

Kariera

Kożuchowska w latach 1994-2005 należała do zespołu warszawskiego Teatru Dramatycznego, a później od 2005-2014 pracowała jako aktorka w Teatrze Narodowym. Współpracowała jednak z wieloma innymi warszawskimi teatrami, ale także np. Teatrem Polskim w Bielsku-Białej i Teatrem Telewizji Polskiej.
Popularność zawdzięcza rolom w takich filmach i serialach jak m.in. „Kiler” czy „M jak miłość” albo „Zróbmy sobie wnuka”. Później pojawiła się w produkcjach takich jak „Rodzinka.pl”, „Prawo Agaty” czy „Druga szansa”.
Jest również aktorką dubbingową – podkładała głos m.in. Glorii w filmach „Madagaskar”.


Pozostałe przedsięwzięcia

W 2006 roku wydała debiutancki album studyjny pt. „W futrze”, który nagrała z zespołem Futro. Płyta była dodatkiem do magazynu „Elle”. Od 2012 roku publikuje w tygodniku „Sieci”. Była ambasadorką m.in. „Avonu” czy „Tous”.

Życie prywatne

Od 2005 roku jest związana z Bartłomiejem Wróblewskim, za którego wyszła w 2008 roku. Mają syna – Jana Franciszka, który przyszedł na świat w 2014 roku.
Małgorzata Kożuchowska – ranking najlepszych ról filmowych aktorkiMałgorzata Dorota Kożuchowska to polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, która urodziła się 27 kwietnia 1971 we Wrocławiu. W 1994 roku ukończyła ona Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Małgorzata Kożuchowska w latach  1994–2005 należała do zespołu warszawskiego Teatru Dramatycznego, a w latach 2005–2014 była aktorką Teatru Narodowego w Warszawie. Przez ponad dwadzieścia lat swojej kariery wystąpiła w wielu filmach i serialach. Największą popularność przyniosły jej między innymi role Hanny Mostowiak w „M jak Miłość” i Natalii Boskiej w serialu „Rodzinka.pl”. Małgorzata Kożuchowska występowała też między innymi w serialach: „Prawo Agaty”, „Złotopolscy” czy „Kryminalni”.Na swoim koncie aktorka ma też wiele zapadających w pamięć ról filmowych. Poniżej znajdziecie pięć najlepszych naszym zdaniem filmowych kreacji aktorki. W bogatej filmografii aktorki znajdziemy wiele filmów wartych uwagi. Poniżej wymienimy pięć, które naszym zdaniem wyróżniają się na tle pozostałych.

Małgorzata Kożuchowska - najlepsze filmy

1. „Kiler”, reż. J. Machulski (1997)

2. „Bad Boy”, reż. P. Vega (2020)

3. „Zróbmy sobie wnuka”, reż. P. Wereśniak  (2003)

4. „Kochaj”, reż. M. Plucińska (2016)

5. „Proceder”, reż. M. Węgrzyn (2019)

Warto też sprawdzić inne filmy z udziałem aktorki – polecamy zwłaszcza Listy do M. 2 i Plagi BreslauMoże zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO