Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Piotr Stramowski - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

AKPA

Piotr Stramowski to polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, który prawdziwą popularność zdobył dzięki filmom Patryka Vegi, w których często obsadzany był w głównych rolach. Kim dokładnie jest Stramowski? 

Wszystko o: Piotr Stramowski 

Data i miejsce urodzenia: 17 września 1987, Warszawa 
Zawód: aktor 
Partner: Katarzyna Warnke (żona od 2016-obecnie)
Dzieci: Helena (2019)
Wzrost: 184 cm
Waga: ok. 90 kg 
Instagram: @piotrstramowski_official

Młodość 

Urodził się i wychowywał w Warszawie Jego matka była głównym konserwatorem zabytków w pałacu w Wilanowie, a także kustoszem. Jego ojciec z kolei był informatykiem. Chciał być fizykiem, astronomem, archeologiem, aż w końcu został aktorem. Od 14. roku życia przyjaźni się z Sebastianem Fabijańskim. W 2012 roku ukończył PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie. 

 


Kariera

W 2009 roku wystąpił gościnnie w dwóch odcinkach serialu „Siostry”. W latach 2012-2014 związany był z Teatrem Polskim w Bydgoszczy. Występował w wielu spektaklach m.in. „Burza” czy „Trędowata. Melodramat”. Współpracował też z wieloma teatrami w Warszawie. Grał w „Na dobre i na złe”, „W spirali” czy „Pitbull. Nowe porządki”. Najczęściej pojawia się właśnie w filmach Vegi. 

Życie prywatne 

W 2013 roku poznał Katarzynę Warnke, z którą ożenił się 30 lipca 2016 roku. W 2019, a dokładniej 9 września, na świat przyszła ich córka Helena. 


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO