Sunrise Festival - kiedy i gdzie, kto zagra? Informacje o Sunrise Festival

Sunrise Festival przez 16 lat odbywał się w amfiteatrze kołobrzeskim. Od tego roku przenosi się do kołobrzeskiego Podczela, gdzie do dyspozycji będzie… całe, byłe już, lotnisko! To świetna wiadomość, ponieważ dzięki temu można spodziewać się więcej muzyki i dobrej zabawy. W końcu polski festiwal Sunrise będzie mógł konkurować z takimi wydarzeniami jak m.in. Tomorrowland. Będzie pięć, wielkich scen, na których grać będą zarówno polscy, jak i zagraniczni wykonawcy. Spotkacie tam mnóstwo muzyki elektronicznej m.in. house, dance, techno, electro i wiele, wiele innych. Nie może was tam zabraknąć. Kupcie karnet lub pojedynczą wejściówkę i niech zagra muzyka!

Sunrise Festival; portal4clubbers.com.pl

Zupełną nowością, jaką przyszykowali organizatorzy, jest SunCity. To teren z polami namiotowymi, a także domkami Premium VIP. Będzie tam strefa chillout’u, punkty gastronomiczne, a także parking. Stamtąd do centrum imprezy będzie zaledwie 50 metrów! To co? Widzimy się w Kołobrzegu?

W tym roku posłuchać będziecie mogli m.in. The Chainsmokers, Armin Van Buuren oraz Timmy Trumpet. Ale wykonawców będzie naprawdę o wiele, wiele więcej. Sprawdźcie dokładnie na oficjalnej stronie Sunrise Festival.

Kiedy? 19-21.07.2019
Gdzie? Kołobrzeg, Podczela – teren byłego lotniska
Kto będzie? Musicie być!Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO