Znacie te pary?

Poznali się na planie, a potem połączyła ich miłość. Jacy zagraniczni aktorzy są ze sobą do dzisiaj?

Niedawno pisaliśmy o polskich aktorach, którzy grali ze sobą w filmach i serialach, a następnie połączyło ich prawdziwe uczucie. U niektórych trwało to dłużej, u innych krócej. Jedni doczekali się dzieci, a inni prania brudów w mediach. Więcej można o tym poczytać tutaj. Zupełnie identycznie dzieje się u aktorów z drugiego końca globu. Jacy jeszcze aktorzy stanęli razem na planie, a później zaczęli się spotykać? Niektóre przykłady mogą was zaskoczyć. Niektóre pary są ze sobą do dzisiaj! Sprawdźcie co dla was przygotowaliśmy.

Materiały promocyjne filmu

Aktorzy, których połączyła gra na planie

Pierwszym przykładem będzie Ryan Gosling, który zagrał z Rachel McAdams w „Pamiętniku”. Na początku bardzo się nie lubili, o czym pisaliśmy tutaj. W końcu jednak udało im się do siebie dotrzeć i ostatecznie się w sobie zakochali. Nie trwało to jednak zbyt długo.
W końcu aktor poznał na planie filmu „Drugie oblicze” Evę Mendes, w której zakochał się bez pamięci. I to z wzajemnością. Para doczekała się dwóch córek: Esmeraldy i Amandy-Lee. Są ze sobą od 2011 roku i tworzą jedną z najszczęśliwszych par w Hollywood.

Dwukrotnie na planie zakochał się również Ben Affleck. Najpierw na planie filmu „Gigli” poznał Jennifer Lopez, z którą nawet był zaręczony. Jednak ostatecznie ich drogi się rozeszły i ponoć Affleck bardzo to przeżył. Później jednak udało mu się załatać rany – mniej więcej wtedy, kiedy na planie „Daredevil” poznał Jennifer Garner, z którą się związał. Para była małżeństwem od 2005 roku i doczekali się trójki dzieci: Violet Anne, Seraphine Rose Elizabeth i Samuela. W 2015 roku ogłosili, że są w separacji i rozwiedli się w 2018 roku. Wszystko przez nałóg aktora. Obecnie spotyka się z inną aktorką (której nie poznał na planie) – Aną de Armas.

Teraz czas na jedno z najpopularniejszych małżeństw, których miłość zrodziła się na planie. Mowa o Channingu Tatumie i Jennie Dewan. W 2006 roku poznali się na planie „Step Up: Taniec zmysłów”. Wygląda na to, że taniec był na tyle zmysłowy, że para naprawdę coś do siebie poczuła. W 2008 roku zaręczyli się, a rok później pobrali. Doczekali się córki – Everly. Para jednak w 2018 roku ogłosiła, że postanowili się rozstać. Są w środku batalii o córkę. Jenna ma już drugie dziecko z innym partnerem, a Channing spotyka się z Jessie J.

Również jedna z najpopularniejszych aktorek – Jennifer Aniston – poznała na planie filmu "Raj na ziemi" swojego przyszłego męża Justina Therouxa. W 2015 roku poślubiła go, ale w 2018 roku, po dwóch i pół roku małżeństwa, ogłosili separację.
Jennifer ma za sobą również przykrą sytuację związaną z zakochaniem na planie. Jej, wtedy jeszcze, mąż poznał na planie filmu „Pan i Pani Smith” Angelinę Jolie. Ale małżeństwo Pitta i Jolie to również przeszłość…


Jedno z najbardziej zgodnych i szczęśliwych małżeństw w Hollywood? Związek Blake Lively i Ryana Reynoldsa. Para poznała się na planie filmu „Green Lantern” i pobrali się w 2012 roku. Doczekali się trzech córek: James, Ines i córki, której imienia nie ujawnili. Chociaż początkowo próbowali oszukać to uczucie – nie da się oszukać przeznaczenia.

Oni z kolei musieli się sporo naczekać… Poznali się na planie serialu „Różowe lata siedemdziesiąte”. Mowa oczywiście o Ashtonie Kutcherze i Mili Kunis. Później poszli w swoje drogi, a Kutcher długo był z Demi Moore. Czekali na to, żeby być ze sobą około 14 lat. W 2012 roku zeszli się, a w 2015 roku pobrali. Mają dwójkę dzieci: córkę Wyatt Isabelle i syna Dimitriego Portwooda. Ach, „miłość cierpliwa jest”…

Znacie jeszcze jakieś pary, które poznały się na planie filmu lub serialu? Dajcie znać!


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO