Taco Hemingway wraca z nową płytą. Pocztówki z WWA, lato '19. Co znajdzie się na płycie?

Taco Hemingway słynie z ruchów, które zaskakują jego fanów. W zeszłym roku, w lato, postanowił wydać płytę Cafe Belga. Teraz miał odpoczywać, ale nie mógł się powstrzymać. Widocznie lato tak na niego działa. W przedsprzedaży, na stronie Asfaltu, pojawiła się nowa płyta Hemingwaya, która zatytułowana jest „Pocztówki z WWA, lato ‘19” z dwoma dodatkowymi utworami. Cena też jest dosyć kusząca ponieważ wynosi 49,90 zł. Oficjalna premiera „Pocztówek” zaplanowana jest na 9 sierpnia.
A oto co Taco sam mówi o tej płycie: ⠀

„Jeszcze na początku maja pisałem zupełnie inną płytę. Obiecałem sobie, że tym razem dam sobie tyle czasu, ile będzie trzeba. Zapowiedziana na rok 2019 przerwa wydawnicza miała być więc wymogiem logistycznym. Okazało się jednak, że jestem uzależniony od wydawania nowego materiału w lato. Cóż począć”- to znajduje się w opisie nowej płyty Taco.


„Jako że nic mnie tak nie mierzi jak mitologizacja poetów, muzyków i artystów, powiem to najprościej jak się da: przed tobą znajduje się seria dźwięków i garść obserwacji. Tylko i aż tyle” – podkreśla. ⠀

W Internecie krąży już fragment piosenki - sprawdź go!Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO