Serialowa Aimee zdradza tajemnicę?

Sex Education - możemy spodziewać się 4. sezonu?

"Sex Education" to jeden z najpopularniejszych seriali dla młodzieży. Opowiada o nastoletnim prawiczku - Otisie - który naśladuje swoją mamę, seksuolożkę, aby wraz ze zbuntowaną Maeve udzielać w szkole porad seksualnych. Jest spore opóźnienie wywołane pandemią, więc nie dostaliśmy jeszcze 3. sezonu. A tu okazuje się, że możemy spodziewać się nawet jeszcze jednego sezonu. Serialowa Aimee podsunęła, że być może powstanie także 4. sezon serialu. 

Materiały promocyjne serialu

Sex Education - 4 sezon możliwy? 

Zdjęcia do serialu wstrzymano w zeszłym roku i dopiero we wrześniu aktorzy wrócili na plan, aby pracować nad 3. sezonem. Nadal więc nie wiemy co wydarzy się dalej, a trzeba przyznać, że 2. sezon serialu zakończył się zaskakującym cligghangerem. Fani czekają więc z utęsknieniem na powrót ulubionych bohaterów. Tymczasem Aimee Lou Wood, serialowa Aimee, zdradziła co nieco o planach na 4. sezon. Przy okazji rozdania nagród BAFTA aktorka wzięła udział w sesji "pytań i odpowiedzi", znanej jako Q&A, gdzie powiedziała: 

Aktualnie jestem w trakcie rozmów o fabule na 4. sezon i przekazuję [twórcom] pewne informacje zwrotne. Rozmawiamy [ze scenarzystami] oraz Benem [Taylorem], naszym reżyserem. Każda kręcona przez nas scena pozwala na trochę improwizacji, co zawsze dostarcza sporo zabawy i wiele z tego trafia do serialu. Ale chciałabym znaleźć się w pokoju scenarzystów [przy sezonie 4]. Ale też... chciałabym po prostu wrócić do domu i nauczyć się moich kwestii!

Powiedziała również, że wielkim zaskoczeniem będzie finał 3. sezonu, równie dużym jak finał 2. sezonu. Nie mogła jednak zbyt wiele zdradzić. Powiedziała jednak, że sporym wyzwaniem będzie zrobienie 4. sezonu przy takich zaskoczeniach z 3. sezonu. 

Póki co niewiele wiadomo o 3. sezonie - będzie przeskok czasowy, a także kolejne skandale. Ale na odcinki musimy poczekać aż do drugiej połowy roku. 

Serial możecie oglądać na Netflixie. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO