O czym będzie film?

Joanna Kulig zagra u boku Hathaway w amerykańskiej komedii

Kariera zagraniczna Joanny Kulig nabiera tempa. Wszystko dzięki roli w "Zimnej wojnie", która była bardzo doceniona za granicą. Później Kulig pojawiła się w serialu "The Eddy", a teraz czeka na nią rola w dużym, hollywoodzkim filmie. A dokładniej w komedii romantycznej "She Came To Me", w której zagra obok wielkich amerykańskich gwiazd. 

Materiały promocyjne serialu

Joanna Kulig w amerykańskim filmie 

Miała wielką premierę światową z "Zimną wojną", a także zaliczyła debiut w serialu "The Eddy". Teraz z kolei pojawi się w filmie "She Came To Me", czyli komedii romantycznej. 

Film będzie opowiadał wielopokoleniową historię na tle Nowego Jorku. Będziemy mogli śledzić losy kompozytora, który stracił wenę i próbuje znaleźć sobie pasję do stworzenia kolejnych dzieł. Dopiero przygoda na jedną noc i para wybitnie uzdolnionych nastolatków pozwala mu to z siebie wyzwolić. Nastolatkowie z kolei mierzą się z innym problemem - chcą udowodnić swoim rodzicom, że ich miłość przetrwa wszystko i nie jest to tylko chwilowa, młodzieńcza miłostka. 

Kto pojawi się obok Kulig? Między innymi Tahar Rahim, Anne Hathaway czy Matthew Broderick. Zdjęcia do filmu ruszą już jesienią. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO