Chili.com darmowe filmy i seriale online - Oglądaj całe filmy i seriale bez rejestracji i bez reklam | Spokeo.pl

Chili.com -Oglądanie filmów i seriali online

Rozwój technologii na przestrzeni ostatnich kilku lat, przyniósł możliwość konsumowania multimediów w sposób wcześniej nieosiągalny. Jednym z takich sposobów jest oglądanie filmów i seriali online, za pomocą platform streamingowych, bez wychodzenia w domu. Serwisy oferujące takie usługi cieszą się ogromną popularnością, największe z nich to Netflix i HBO GO, natomiast mamy również do wyboru polskie alternatywy takie jak cda.pl. Dostęp do bazy filmów poszczególnych serwisów możemy uzyskać w różny sposób. W modelu abonamentowym płacimy stałą kwotę miesięczną i mamy dostęp do całości biblioteki tytułów. Na cda.pl mamy możliwość oglądania części materiałów za darmo, ale możemy zapłacić aby uzyskać status premium przez co mamy dostęp do wszystkich filmów i seriali online i omijamy reklamy. Istnieje również możliwość wykupu pojedynczego tytułu. Takie rozwiązanie oferuje między innymi YouTube, a także omawiane chili.com.
Przeczytaj również: Fili.cc

 

 

Co to jest Chili? 

Chili to aplikacja dla wszystkich pasjonatów kina, oferująca wszystkie premiery filmowe i katalog tysięcy tytułów filmowych i serialowych, które możemy wypożyczyć i zakupić w wersji cyfrowej. Usługa jest bez abonamentu: płacimy jedynie za interesujący nas tytuł, mając możliwość wypożyczenia go lub wykupienia na zawsze. Dodatkowo chili.com oferuje szeroki asortyment ekskluzywnych produktów merchandise z ulubionych filmów i seriali. Kilka kliknięć i gadżety z Twojego ulubionego show wędrują prosto pod Twoje drzwi. W tym serwisie mamy możliwość oglądania materiału na wszystkich urządzeniach, których używamy codziennie: Smart TV, PC, tablet, smartfon. Możemy także oglądać oglądać na telewizorze za pomocą usługi Chromecast, przy użyciu tabletu czy smartfona z systemem Android lub iOS. Za pomocą jednego konta możemy odtwarzać filmy i seriale na 5 różnych urządzeniach jednocześnie, nie może być jednak odtwarzany ten sam tytuł w tym samym czasie. Materiały z biblioteki Chili dostępne są w streamingu, a na tabletach i smartfonach istnieje również możliwość ich pobrania i odtworzenia później w trybie offline.

Przeczytaj również: Zalukaj


Chilli.com – jak korzystać?

Rejestracja w Chili jest całkowicie bezpłatna. Możemy zarejestrować się na stronie chili.com lub bezpośrednio w aplikacji Chili, która jest fabrycznie zainstalowana w Twoim Smart TV lub możemy ją pobrać na tablet czy smartfon Android. Aby się zarejestrować należy udać się do strony chili.com i uzupełnić swoje dane zgodnie z formularzem. Mamy również możliwość automatycznego powiązania naszego konta z profilem Facebook, co z pewnością skróci czas poświęcony na wypełnianie odpowiednich rubryk. Jako nowy użytkownik, otrzymujemy od portalu kod rabatowy na 50% zniżki, który możemy wykorzystać przy zakupie naszego pierwszego filmu lub serialu. Na chili.com występują okresowe promocje, więc warto zapoznawać się z ofertą na bieżąco, aby nie ominęła nas żadna okazja.

Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO