FILI

FILI - Filmy i seriale online | FILI.CC

Oglądaj filmy i seriale online

Platformy streamingowe, udostępniające użytkownikom filmy i seriale online,  wciąż zyskują na popularności. Po sukcesie takich serwisów jak HBO GO czy Netflix pojawiają się kolejni gracze na arenie filmów i seriali online. Takie rozwiązanie pozwala użytkownikom na dostęp do ogromnej ilości materiałów video bez wychodzenia z domu i bez wydawania większych pieniędzy, a czasem nawet za darmo. Dodatkowym atutem jest brak konieczności pobierania wybranego tytułu na dysk użytkownika, co może być czasochłonne i uciążliwe.

Przeczytaj równie o innym serwisie streamingowym - cda.pl

logo_portal_fili

Fili.cc – szybki dostęp do filmów i seriali

Fili.cc to portal streamingowy przypominający modelem Zalukaj. Mamy dostęp do mediów zamieszczonych w serwisie za darmo, jesteśmy jednak skazani na oglądanie reklam wyświetlanych na witrynie. Możemy zdecydować się na wykupienie konta premium, które wyłącza nam wszystkie reklamy. Fili cierpi natomiast na przypadłość podobną do tej, która występuje na wcześniej wspomnianym Zalukaj.pl, czyli problemy z płynnością funkcjonowania platformy przy zbyt dużym ruchu na stronie, najczęściej występujących w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Jesteś fanem kina? Zajrzyj na naszą sekcję filmową.


Co znajdziemy na Fili?

Platforma Fili.cc oferuje nam szeroki wybór filmów i seriali, nie tylko najnowszych pozycji ale również tych nieco starszych czy klasycznych. Nie uświadczymy tutaj natomiast produkcji autorskich jak ma to miejsce na Netflix czy HBO GO. Do każdego tytułu dołączona jest ocena użytkowników więc możemy w łatwy i szybki sposób ocenić czy wybrany film czy serial warty jest naszego czasu.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO