e-kino.pl darmowe filmy i seriale online - Oglądaj całe filmy i seriale bez rejestracji i bez reklam | Spokeo.pl

Ekino-tv – oglądanie filmów i seriali online

Wraz z rozwojem technologii otwierają się przed nami kolejne ścieżki korzystania z mediów i innych zasobów multimedialnych i interaktywnych. Coraz większą popularnością cieszą się serwisy streamingowe, dające nam dostęp do ogromych bibliotek filmów i seriali online bez konieczności pobierania ich na nasz dysk, co może być czasochłonne i „zaśmiecać” nasz komputer czy telefon. Największe z takich platform to Netflix oraz HBO GO, jeżeli mówimy o tych, dostępnych dla polskich użytkowników. Działają ona na podstawie członkostwa abonamentowego – płacimy raz miesiącu określoną kwotę i otrzymujemy dostęp do katalogów filmów i seriali. Możemy również skorzystać z polskiej alternatywy w postaci cda.pl. Znajdziemy tam również szeroki wachlarz tytułów. Biblioteka jest zasilana przez filmy i seriale dodane przez użytkowników, przez co możemy tam znaleźć tytuły, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Aby uzyskać dostęp do całości zgromadzonego na stronie katalogu musimy uzyskać konto premium, które działa podobnie jak wcześniej wspomniany Netflix czy platforma od HBO. Pozbywamy się również reklam wyświetlanych w serwisie. Ekino-tv działa na podbnej zasadzie jak inny rodzimy serwis z filmami i serialmi, a mianowicie zalukaj.pl. Mamy dostęp do biblioteki, musimy natomiast oglądać wyświetlane w serwisie reklamy. Możemy przejść na konto premium, mamy wtedy pierwszeństwo w oglądaniu gdy strona jest przeciążona i omijają nas spoty reklamowe wyświetlane w internetowym odtwarzaczu.
Przeczytaj również: Fili.cc

 

 

e-kino plakat online

Ekino-tv – co ma do zaoferowania?

Znajdziemy tutaj filmy i seriale w jakości HD, zarówno w wersji z napisami i polskim dubbingiem. Dostępność polskiej wersji różni się w zależności od wybranego tytułu. Istnieje również mozliwość obejrzenia filmu w formacie 3D, jeżeli posiadamy specjalne okulary, przeznaczone do oglądania takich filmów. Dla najmłodszych przeznaczona została specjalna kategoria co sprawia, że z pewnością znajdziemy tutaj coś ciekawego i bezpiecznego dla widzów młodego pokolenia. Podobnie jak na cda.pl użytkownicy mają możliwość przesłania do serwisu filmów i seriali, przez co jeszcze bardziej zwiększają obszerność biblioteki. Jeżeli nie mamy akurat pomysłu, jaki film czy serial wybrać, możemy zajrzeć do listy najpopularniejszych tytułów. Zobaczymy tam jakie dzieła są najczęściej wybierane przez użytkowników serwisu i zdecydować się na jeden z nich.

Przeczytaj również: Pierwszy teaser serialu Wiedźmin!


Ekino-tv – jak korzystać

 

Aby skorzystać z portalu e-kino możemy się bezpłatnie zarejestrować. Nie jest to jednak konieczne aby odtworzyć upragniony tytuł. Opcjonalna rejestracja daje nam natomiast możliwość konta premium, które daje nam priorytet w ładowaniu filmów i seriali w porównaniu do bezpłatnych użytkowników. Decydując się na konkretny tytuł, mamy do wyboru wiele odtwarzaczy co sprawia, że niezależnie od przeglądarki na pewno obejrzymy to, na co akurat mamy ochotę. Serwis jest przejrzysty i intuicyjny co sprawia że korzystanie z niego to czysta przyjemność.

Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO