Co niebawem zobaczymy na kanale?

American Horror Stories i inne - daty premier seriali FX

Kanał FX podał oficjalne daty swoich premier serialowych. Okazuje się, że już niebawem będziemy mogli zobaczyć ich kultowe produkcje. W wakacje możemy liczyć na nową antologiczną produkcję Murphy'ego - "American Horror Stories". Niedługo później spotkamy się z doskonale znanymi nam wampirami z serialu "Co robimy w ukryciu". A to nie koniec tego, co szykuje się na FX. 

Materiały promocyjne serialu

Daty premier seriali FX 

FX udostępnił nam daty swoich flagowych produkcji. Całkiem sporo ciekawych seriali czeka na nas w wakacje i tuż po nich. Czego możemy się spodziewać? 

1. American Horror Stories - serial, w którym każdy odcinek będzie inną historią. Wszystko w konwencji lubianego AHS. Premiera już 15 lipca na FX, na Hulu

2. Reservation Dogs - o czym opowie serial? O czwórce nastolatków, którzy na co dzień mieszkają w Oklahomie. Znaleźli sobie sposób na to, aby polepszyć swoje życie. Będą kraść, aby dostać się do innego świata - do Kalifornii. Premiera już 9 sierpnia.

3. American Horror Story: Double Feature - o 10. sezonie niezwykle popularnej antalogii grozy Murphy'ego wiemy niewiele. Wiemy jedynie, że nową twarzą będzie Macaulay Culkin. Dostaliśmy kilka wskazówek, które niewiele nam wyjaśniły. Nie pozostaje więc nic innego, jak poczekać na premierę sezonu. Ta już 25 sierpnia na FX. 

4. Archer - premiera 12. sezonu animowanego serialu o szpiegu Sterlingu Archerze, który pracuje dla Tajnej Agencji Wywiadowczej, już 25 sierpnia na FX.


5. Co robimy w ukryciu? - chyba tego serialu przedstawiać nie trzeba. Ale gdyby ktoś nie wiedział - zabawna komedia opowiadająca o życiu wampirów, które muszą przystosować się do istnienia we współczesnym świecie. Premiera 3. sezonu już 2 września na FX. 

6. Impeachment: American Crime Story - do tej pory mieliśmy już 2. sezony z serii "American Crime Story" ("American Crime Story: Zabójstwo Versace" oraz "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona"). Tym razem dostaniemy w serialu kulisy seks afery, w którą zamieszani byli prezydent Bill Clinton oraz jego ówczesna stażystka - Monika Lewinsky. Premiera 7 września na FX. 

7. Y: The Last Man - historia jedynego mężczyzny na ziemi. Tajemnicza epidemia zabiła wszystkich z chromosomem Y, a ostał się jedynie on i jego małpa. Teraz przemierzają świat z nadzieją na przywrócenie tego, co dzisiaj już nie istnieje. Premiera 13 września na FX na Hulu

8. Seria antologii bez tytułu B.J. Novaka - premiera już 16 września na FX na Hulu. Mocne tematy poruszone w formie odcinków. Od seksu, przez zemstę, po miłość czy media społecznościowe. Musicie to zobaczyć. 

Cieszycie się na tak wiele powrotów kultowych produkcji? 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO