Zadbaj o wydajność i bezpieczeńśtwo

AdwCleaner – usuń niechciane oprogramowanie ze swojego komputera za darmo. Darmowy skaner adware

Wielu z nas zna taką sytuację: pobieramy program, którego potrzebujemy przy pomocy asystującego instalatora. Pobieramy starter pobierania i szybko przeklikujemy menu instalacji aby jak najszybciej zakończyć jej proces. Klikając „dalej” nie czytamy na co zezwalamy przy procesie rozpakowywania plików i tym samym godzimy się na dodanie do naszego systemu lub przeglądarki rozszerzenia, które wyświetla nam dodatkowe reklamy lub zaśmieca pasek zakładek różnymi treściami reklamowymi. Wyświetlające się coraz częściej i gęściej reklamy coraz bardziej przeszkadzają nam w korzystaniu z komputera, dodatkowo spowalniając jego działanie. Po jakimś czasie mamy dość i próbujemy usunąć przeszkadzajki, jednak okazuje się że nie jest wcale tak łatwo je wyplenić. Powielające się pliki i tworzące się kopie i dodatkowe funkcje tych rozszerzeń sprawiają, że aby się wszystkich ich pozbyć musimy każdy z nich zlokalizować manualnie i pousuwać rozsiane po całym systemie pliki.  Nie każdy z nas potrafi się tym zająć, a z czasem robi się to coraz bardziej naprzykrzające. Jak rozwiązać ten problem? Pobierając AdwCleaner!

W optymalizacji naszego domowego miejsca pracy czy nauki mogą pomóc sposoby na przyspieszenie internetu

AdwCleaner

AdwCleaner – funkcjonalność i prostota

AdwCleaner to jedno z najlepszych narzędzi, które umożliwiają szybkie i skuteczne usunięcie potencjalnie niechcianego oprogramowania (PUP). Doskonale radzi sobie z wszelakiego rodzaju komponentami adware wyświetlającymi niechciane reklamy, czy zmieniającymi ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami).Program zajmuje się wszystkim automatycznie. Na koniec wystarczy jedynie ponownie uruchomić komputer, po tej operacji system powinien być wolny od niechcianych elementów reklamowych. Zaniedbałeś higienę swojego komputera? Oczyść go z niechcianego oprogramowania z AdwCleaner!

Pomocne w ochronie naszego komputera mogą okazać się też darmowe antywirusy - wśród nich warto wyróżnić chociażby Avasta czy AVG.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO