Chcesz być kolejną modelką?

Top Model - program dla aspirujących modeli i modelek

„Top Model” (do 3. edycji znane jako „Top Model. Zostań Modelką”) to polski program telewizyjny typu reality show, emitowany na antenie TVN od 2010 roku. Oparty jest na amerykańskim formacie „America’s Next Top Model”. Do 2013 roku w programie mogły brać udział jedynie kobiety, ale od 2014 roku w programie zaczęli się również pojawiać panowie. Na czym dokładnie polega program i komu udało się go do tej pory zwyciężyć? 

 

Materiały promocyjne programu

Charakterystyka programu 

Jurorzy programu szukali 50 najlepszych modelek w kilku polskich miastach. Następnie uczestnicy brali udział w specjalnym obozie, gdzie wyłaniano 13 osób, które miały wystąpić potem w kolejnych odcinkach. Wprowadzały się do specjalnego domu modelek, a w każdym odcinku przyszłe modelki i modele, musieli wykonywać poszczególne zadania, na podstawie których wybierano kto zostaje, a kto odpada z programu. Każdy odcinek kończył się specjalną sesją zdjęciową. Do wygrania był kontrakt z agencją modelek, sesja zdjęciowa na okładkę magazynu, a także międzynarodowy kontrakt z agencją modelek. Decyzja w finale należała do telewidzów, którzy wysyłali SMS-y na swoich faworytów. W 8. edycji nieco urozmaicili program i wprowadzili tzw. „złoty bilet”. Osoba, która go otrzymała, automatycznie omijała kolejny etap programu i trafiała do domu modelek i modeli. 

Do tej pory zwyciężyli w programie Paulina Papierska, Olga Kaczyńska, Zuzanna Kołodziejczyk, Osuenhe Uhonoh, Radosław Pestka, Patryk Grudowicz, Katarzyna Szklarczyk i Dawid Woskanian. 

Prowadzącymi programu jest Joanna Krupa i Michał Piróg. Finał prowadzili m.in. Magdalena Mielcarz, Oliver Janiak, Kinga Rusin czy Magda Mołek

Jurorami w programie jest Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska. Wcześniej, w dwóch pierwszych edycjach, jurorką była Karolina Korwin Piotrowska (przed Sokołowską). 
Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO