Kim jest?

Marcin Tyszka – juror „Top Model”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera

AKPA

Marcin Tyszka jest polskim fotografem specjalizującym się w fotografii mody. W ciągu swojej kariery współpracował z największymi gwiazdami i modelkami, między innymi z Naomi Campbell, Millą Jovovich i Anją Rubik. Jego zdjęcia ukazują się na łamach „Vogue’a”, „Elle” i „Harpers Bazaar”. Popularność zdobył również dzięki pełnieniu roli jurora w programie „Top Model”. Sprawdźcie, czy wiecie o nim wszystko.

Wszystko o: Marcin Tyszka

Data i miejsce urodzenia: 13 kwietnia 1976, Warszawa
Zawód: fotograf
Partner: brak informacji
Dzieci: brak
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @tyszkamarcin


Kariera

Marcin Tyszka w wieku czternastu lat zadebiutował na małym ekranie w programie TVP dla dzieci i młodzieży „5-10-15” i wkrótce zaczął w nim występować w roli prowadzącego. Gdy miał 16 lat zaczął interesować się fotografią. Co ciekawe, jego pierwszą modelką była jego mama oraz koleżanki z telewizji. Wkrótce zaczął robić karierę profesjonalnego fotografa. W latach dziewięćdziesiątych zajmował się fotografowaniem największych polskich gwiazd, takich jak Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, czy Renata Gabryjelska. W 1994 roku na łamach pisma „Uroda” ukazała się jego pierwsza profesjonalna sesja zdjęciowa z udziałem Magdaleny Mielcarz. Otworzyła ona przed fotografem możliwość zrobienia kariery nie tylko w Polsce, ale również zagranicą. Tyszka ma na swoim koncie współpracę między innymi z Millą Jovovich, Naomi Campbell i Anją Rubik. Od 2010 roku występuje w programie „Top Model” jako juror.

Życie prywatne

Marcin Tyszka pilnie strzeże swojej prywatności. Co jakiś czas pojawiają się spekulacje dotyczące orientacji seksualnej fotografa, jednak on sam nigdy oficjalnie nie wypowiedział się na ten temat. Nie wiadomo, czy juror „Top Model” jest obecnie z kimś związany.
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO