Co się stało z gwiazdorem „Ligi Sprawiedliwości”?

Ezra Miller zaatakował i dusił kobietę w barze. W sieci pojawiło się szokujące nagranie

Ezra Miller w ciągu kilku ostatnich lat stał się popularny przede wszystkim dzięki roli Barry’rgo Allena – niezwykle szybkiego superbohatera działającego pod pseudonimem Flash. Aktor wcielił się w tę postać w 2017 roku w filmie „Liga Sprawiedliwości”. Zdobyty rozgłos pozwolił mu wystąpić później w kolejnej kasowej produkcji „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, gdzie zagrał postać Credence’a Barebone’a. Teraz aktor ponownie ma się wystąpić w roli Flasha w filmie poświęconym tej postaci – prace nad nim zostały na razie opóźnione z powodu epidemii koronawirusa. Ostatnio jednak światło dzienne ujrzało pewne nagranie, które może negatywnie wpłynąć na dalszą karierę filmową gwiazdora.

wikimedia.org

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak Ezra Miller atakuje i zaczyna dusić swoją fankę.

Okoliczności zdarzenia

Nieprzyjemny incydent z udziałem aktora miał mieć miejsce kilka dni temu. Jak twierdzą świadkowie zdarzenia, doszło do niego w jednym z islandzkich barów, w którym aktor często bywał. Miller miał się przechwalać przed klientami lokalu, że w przeszłości wiele razy brał udział w różnych bójkach. Jedna ze znajdujących się tam dziewczyn zażartowała, że łatwo by go pokonała. Wtedy aktor zupełnie niespodziewanie agresywnie zareagował i zaczął na nią krzyczeć:

S*ko, chcesz się bić? Naprawdę tego chcesz?

Po chwili złapał ją za szyję i przewrócił na ziemię, nie zwalniając uścisku. Na nagraniu słychać głos osoby nagrywającej zdarzenie, która stara się uspokoić gwiazdora, a następnie rusza dziewczynie na ratunek. Znajomi zaatakowanej dziewczyny natychmiast wezwali policję, a Miller do przyjazdu patrolu był pilnowany przez ochronę baru. Nie ujawniono jednak, czy aktor został zatrzymany i czy wyciągnięto od niego jakieś konsekwencje. Niektórzy internauci twierdzą jednak, że mężczyzna na nagraniu to nie Ezra, tylko ktoś bardzo do niego podobny. Możliwe, że w najbliższym czasie poznamy dokładne szczegóły tej sprawy.


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO