Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Magda Mołek - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci, kariera

AKPA

Magdalena Mołek jest polską dziennikarką i prezenterką telewizyjną, która związana jest ze stacją TVN. Jest jedną z największych ulubienic gwiazd. Chętnie przychodzą do jej programu i zwierzają się z najróżniejszych rzeczy. Kim dokładnie jest Magda Mołek? 

Wszystko o: Magda Mołek 

Pełne imię i nazwisko: Magdalena Mołek 
Data i miejsce urodzenia: 30 kwietnia 1976, Żagań 
Zawód: dziennikarka, prezenterka telewizyjna 
Partner: Daniel Lewczuk (rozwód w 2005), Maciej Taborowski (mąż od 2011 – obecnie)
Dzieci: Henryk (2011), Stefan (2018)
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @magda_molek

 


Kariera 

Gwiazda studiowała politologię ze specjalnością dziennikarską na UW. Jej przygoda z telewizją rozpoczęła się w Telewizji Regionalnej Zagłębia Miedziowego w Lubinie. Kiedy wyjechała do Wrocławia – zaczęła pracować jako reporterka w Telewizji Dolnośląskiej. Pracowała również w TVP Polonia, a także prowadziła „Fakty” w TVP Wrocław. Krótko pracowała w stacjach telewizyjnych Canal+ czy RTL 7. Krótko pracowała w TV Puls, aż przeszła do TVP, gdzie prowadziła między innymi „Kawa czy herbata”. W 2004 związała się z TVN, gdzie pracuje do dzisiaj. Prowadziła przez 14 lat program „Dzień dobry TVN”. Od 2006 roku pracuje w TVN Style, gdzie prowadziła „Lekcję stylu”, a także „Miasto kobiet”. Od 2009 roku jest gospodynią programu „W roli głównej”. 

Życie prywatne 

Z pierwszym mężem – Danielem Lewczukiem – rozwiodła się w 2005 roku. W 2011 roku wyszła za prawnika Macieja Taborowskiego, z którym doczekała się dwóch synów – Henryka i Stefana. Na antenie telewizji wyznała, że adoptowała za pośrednictwem fundacji Hołowni córkę – dziewczynkę, której pomaga finansowo. 


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO