Alternatywa dla Messengera?

Telegram – bezpieczny i darmowy komunikator internetowy. Funkcje i możliwości darmowej aplikacji

Podstawową funkcją internetu jest dziś możliwość bycia w stałym kontakcie z niemal całym światem. Nic więc dziwnego, że furorę robią facebookowy Messenger, WhatsApp czy Telegram. Za ich pośrednictwem codziennie wymieniane są miliony wiadomości tekstowych czy multimedialnych. Dziś skupimy się na Telegramie, który wydaje się bardzo atrakcyjną alternatywą dla największych internetowych komunikatorów. Co oferuje nam program? Na jakie funkcje mogą liczyć użytkownicy?

Telegram

W pierwszej kolejności warto zaznaczyć, że aplikacja jest zupełnie darmowa. Wybierający ją użytkownicy nie muszą się także borykać z uciążliwymi reklamami. Wpływa to korzystanie zarówno na samą obsługę aplikacji, jak i na szybkość jej działania.

Telegram – funkcje i możliwości

Ważnymi funkcjami komunikatora Telegram są przede wszystkim szybkość jego działania i możliwość zsynchronizowania na wszystkich urządzeniach, na których korzystamy z aplikacji. Wiadomości możemy wysyłać w sposób nielimitowany i w żaden sposób nieograniczony – wrażenie może robić też możliwość stworzenia kanału komunikacji dla nawet dwustu tysięcy użytkowników. Za pośrednictwem Telegramu udostępnimy i prześlemy pliki w niemal każdym formacie. Korzystanie z aplikacji jest także bardzo bezpieczne – wiadomości przekazywane są za pośrednictwem skomplikowanego systemu szyfrowania (wiadomość może przeczytać tylko jej odbiorca). Twórcy aplikacji bardzo poważnie traktują prywatność użytkowników i ma to odzwierciedlenie w polityce czy sposobie działania Telegramu. Aplikację pobrać można za pośrednictwem chociażby sklepów Google Play, App Store  czy strony producenta. A wy korzystaliście już z tego komunikatora? Podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami i uwagami. Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO