O czym będzie?

Men – reżyser Ex Machiny nakręci nowy film. Sprawdź, o czym będzie i kto w nim wystąpi

Jak donoszą zachodnie media, Alex Garland, reżyser filmów „Ex Machina”, „Anihilacja” oraz serialu „Devs”, rozpoczął niedawno prace nad nową produkcją zatytułowaną „Men”. Filmowiec ponownie połączy swoje siły z firmą A24, która pracowała wcześniej nad docenioną przez widownię oraz krytyków „Ex Machiną”. Reżyser jest również autorem scenariusza do nowego filmu. Z kolei producentem został Scott Rudin. Na ekranie mają się pojawić między innymi znany z „Gry tajemnic” i „Skyfall” Rory Kinnear oraz Jessie Buckley, gwiazda seriali „Czarnobyl” i „Fargo”. Wprawdzie druga ze wspomnianych osób jeszcze nie podpisała umowy z twórcami, ale wszystko wskazuje na to, że prawdopodobnie wystąpi w nadchodzącej produkcji.

Ex Machina / Materiały prasowe

Nowy film Alexa Garlanda opowie o młodej kobiecie, która przeżywa śmierć swojego męża. Aby poradzić sobie z żałobą postanawia udać się samotnie na wakacje na wsi. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w tej roli zobaczymy właśnie Jessie Buckley.

Szykuje się kolejny kinowy hit?

Ostatnia współpraca Garlanda ze studiem A24 przyniosła reżyserowi spektakularny sukces. Nakręcona w 2015 roku „Ex Machina” została świetnie odebrana zarówno przez widzów, jak i krytyków. W serwisie Rotten Tomatoes zdobyła aż 92% pozytywnych ocen. Ponadto, film otrzymał wiele prestiżowych nagród i nominacji, w tym dwie nominacje do Oscarów w kategoriach „Najlepszy scenariusz oryginalny” i „Najlepsze efekty specjalne” - ostatecznie otrzymał statuetkę za drugą z nich. Film był również nominowany do Złotego Globu, BAFTA, Saturnów i nagrody Europejskiej Akademii Filmowej. Warto dodać, że studio A24 ma na swoim koncie również inne sukcesy – to właśnie ono odpowiada za powstanie takich niezwykłych i przekraczających wszelkie schematy filmów jak „Midsommar. W biały dzień” czy „Lighthouse”.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO