Warto czekać?

Blanka Lipińska zdradziła, kiedy możemy spodziewać się kontynuacji filmu "365 dni". Jesteście ciekawi?

Numer jeden wśród filmów na Netflixie. Tak wysokie miejsce zajęła produkcja "365 dni", oparta na podstawie książki Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. Wiadomym jest, że to nie koniec historii - w pierwszej części, podobnie jak w książce, zostawiono ogromną furtkę do tego, aby móc dalej opowiedzieć historię Massimo i Laury. Wszyscy zastanawiali się - kiedy możliwe będzie zobaczenie 2. części filmu. I Blanka Lipińska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. 

Kiedy 2. część "365 dni"? 

W sieci mnóstwo komentarzy negatywnych na temat filmu, książki i samej Blanki Lipińskiej. A jednak film okazał się strzałem w dziesiątkę i najchętniej oglądanym w serwisie Netflix na całym świecie w roku 2020. Wiele osób zastanawiało się więc, kiedy będzie możliwe zobaczenie kontynuacji. 

Materiały promocyjne filmu

Blanka Lipińska, w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" postanowiła zdradzić, kiedy możemy spodziewać się kontynuacji historii przystojnego Włocha i piękniej Polki. Najpierw zapowiedziała, że nie może już doczekać się wejścia na plan i wyznała, że dla niej to nie praca a czysta przyjemność. Wychodzi na to, że Lipińska uwielbia pracę na planie. 

Później dodała, że na kolejną część jeszcze przyjdzie nam poczekać. Nie ma bowiem szans na ekranizację 2. części w 2021 roku: 

Premiera nie odbędzie się w tym roku, w tym roku wchodzimy na plan 

Wiadomo jednak, że są tacy, którzy poczekają tyle, ile będzie trzeba. Ciekawe, czy 2. część też odniesie taki spektakularny sukces? Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO