Facebook Messenger – komunikator z Facebooka. Skąd pobrać Messenger na telefon i PC?

Facebook już kilka lat temu zdominował rynek mediów społecznościowych. Nic więc dziwnego, że wielu z nas chce korzystać z darmowego Messengera bez konieczności używania przeglądarki. 

Jeśli chcesz komunikować się ze znajomymi z Facebooka za pośrednictwem aplikacji z, to Messenger na jest rozwiązaniem którego szukasz. Program nie jest szczególnie skomplikowany i rozbudowany, jednak w zupełności wystarcza jeśli chcemy mieć szybki dostęp do listy znajomych, nowych statusów i powiadomień z najpopularniejszego serwisu społecznościowego w sieci. Aby korzystać z Messengera, nie musimy logować się na stronie głównej Facebooka. Wygląd i interfejs programu nie zdziwi użytkowników serwisu – jest niemal identyczny jak ten, który oglądamy po zalogowaniu się na nasze konto.

Z Messengera możemy też korzystać z poziomu Widowsa - komunikator serwisu jest bowiem dostępny na komputerach. Sprawdź, jak korzystać z Messnegera na PC

Facebook Messenger

Facebook Messenger pobieranie i konfiguracja

Niestety, aplikacja przeznaczona na komputery osobiste została porzucona przez producenta i obecnie nie jest dostępna. Wynagradzają to jednak w zupełności aplikacje mobilne, z których korzysta ogromna część użytkowników smartfonów i tabletów. Messenger jest dostępny do pobrania całkowicie za darmo, zarówno na urządzenia z Androidem, jak i te, które pracują na iOS. Facebook Messenger pozwala na nadanie znajomym pseudonimów i wybranie koloru czatu. Do wyboru jest też szereg emotikon, za których pomocą możemy przekazywać emocje i uczucia podczas rozmowy. Za pośrednictwem aplikacji wyślemy też zdjęcia, filmy i wiadomości głosowe. Darmowe pobieranie Messengera proponują sklepy z aplikacjami na różnych platformach – np. Google Store. Po pobraniu aplikacji wystarczy zalogować się do niej danymi z konta Facebook i zacząć konwersować ze swoimi znajomymi. Aplikację na smartfonach można zsynchronizować z kontaktami z naszego telefonu.

Kto odwiedzał mój profil na Facebooku? Czy da się to sprawdzić? Dowiedzieć się tego możecie tutajKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO