Pozostań w kontakcie

WhatsApp Messenger – darmowy komunikator internetowy. Skąd pobrać WhatsApp?

Dzisiejsza komunikacja jest w dużej mierze oparta na internecie. To w sieci spędzamy coraz więcej czasu – pochłaniają go portale społecznościowe i komunikatory, które pozwalają nam być w stałym kontakcie z bliskimi i znajomymi. Wpływ na ogromne zainteresowanie aplikacjami służącymi do komunikacji mają przede wszystkim smartfony – niemal każdy ma w kieszeni urządzenie, które pozwala na swobodny i nieograniczony dostęp do internetu. Nic więc dziwnego, że sukces osiągają aplikacje takie jak WhatsApp. Co proponuje jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych?

A może szukasz innych internetowych komunikatorów? Sprawdź w takim razie TeamSpeak i Discord.

WhatsApp

Czy warto korzystać z WhatsApp’a?

Już na wstępie możemy być mile zaskoczeni – WhatsApp nie wymaga logowania czy kodu PIN. Aplikacja integruje się z naszym numerem telefonu i kontaktami. Oczywiście korzystanie z niej jest zupełnie darmowe – także jeśli chodzi o czaty grupowe, połączenia głosowe oraz wysyłanie i odbieranie multimediów. Dzięki prostej aplikacji zyskujemy więc darmowy i nieskrępowany kontakt ze znajomymi z całego świata. Gdzie pobrać WhatsApp? Aplikacja jest dostępna na niemal wszystkie modele telefonu wyposażone w systemy operacyjne Android i iOS – pobrać je możemy więc bezpośrednio z Google Play i App Store. 

Najpopularniejszym komunikatorem internetowym jest oczywiście facebookowy Messenger. Z aplikacji korzystać można zarówno za pośrednictwem smartfona, jak i komputera.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO