Serfuj wygodnie i bezpiecznie

Opera – darmowa przeglądarka internetowa. Sprawdź jedną z najbezpieczniejszych przeglądarek

Opera to nieco pomijana przy wyborach przeglądarka internetowa. Większość internautów używa Chrome lub Mozilli. Czy jest to słuszny wybór? Zupełnie darmowa Opera proponuje obecnie więcej niż kiedykolwiek. Warto więc przynajmniej dać szansę przeglądarce, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Darmowa Opera reklamuje swój program jako nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z internetu jest przystępniejsze niż kiedykolwiek. Niezdecydowanych przekonać mogą liczne rozszerzenia, które dają możliwość spersonalizowania przeglądarki. 

Szukasz innych darmowych przeglądarek? Warto sprawdzić także Microsoft Edge, Mozillę Firefox i Google Chrome. 

Opera

Opera – rozwiązanie dla każdego?

Miłośników portali społecznościowych może zaskoczyć możliwość podpięcia na dyskretnym pasku Messengera, WhatsAppa, i Telegramu. Dzięki temu możemy bardzo szybko porozumiewać się z naszymi znajomymi. Do ciekawych funkcjonalności przeglądarki należy też zupełnie darmowe VPN. Pozwala on na ukrywanie naszego adresu IP podczas korzystania z internetu. W Operze znajdziemy też wygodny i banalny w obsłudze przycisk pobierania plików. Współczesny internet to jednak przede wszystkim ogromna przestrzeń reklamowa – nie zawsze jednak mamy ochotę borykać się z wyskakującymi okienkami. Darmowa przeglądarka pozwala na blokowanie niechcianych reklam dzięki odpowiednim rozszerzeniom. Rewolucyjny wydaje się też w pewnym stopniu system wyświetlania materiałów wideo, który zapewnia szybszy dostęp do filmów, które oglądamy za pośrednictwem sieci. Każdy może skorzystać z dziesiątek rozszerzeń, które oferują wygodne korzystanie z serwisów streamingowych, wiadomości, pogody i tak dalej. Użytkownicy mogą więc stworzyć przeglądarkę, która będzie się świetnie sprawdzać niezależnie od preferencji internauty. 

O czym jeszcze warto pamiętać? Z całą pewnością dobrze mieć na pokładzie także program antywirusowy. Do użytku domowego w zupełności wystarczy chociażby darmowy Avast.


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO