Wyczekiwana funkcja

Instagram wprowadzi tworzenie postów na desktopach

Instagram to dziś jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych. Serwis nastawiony jest na fotografie i inne produkcje graficzne – coraz częściej jest też miejscem pracy i pokazów artystów czy influencerów. Nic więc dziwnego, że platforma stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom użytkowników – także tych, którzy korzystają z portalu za pośrednictwem swoich komputerów. Już niedługo zyskają oni kolejną opcję, która ma zwiększyć funkcjonalność – dość ograniczonej względem mobilnej aplikacji – serwisu na desktopach.

Fotografia poglądowa

Warto dodać, że jeszcze niedawno desktopowi użytkownicy Instagrama nie mogli chociażby wysyłać wiadomości czy przeglądać stories – teraz trwają pracę nad jeszcze jedną opcją.

Dodawanie postów na Instagramie 

Do tej pory posty na Instagramie dodawać można jedynie za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Niedawno ujawniono jednak informacje, że trwają pracę nad umożliwieniem dodawania postów za pośrednictwem desktopowej wersji serwisu. Cała procedura dodawania nowych materiałów ma być bardzo prosta i intuicyjna. Użytkownicy będą mieli możliwość przycięcia fotografii, nałożenia na nią filtrów czy dodania stosownego opisu. Na razie nie wiadomo kiedy zmiany zadebiutują u wszystkich – więcej konkretów poznamy prawdopodobnie już niebawem. 

Sprawdź również Jak zmienić hasło na Instagramie? i Jak zmienić zdjęcie profilowe na Instagramie?

 Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO