Gady atakują

Pełzająca śmierć - powstanie sequel filmu

W 2019 roku na ekrany kin trafił film "Pełzająca śmierć", który opowiadał o młodej kobiecie, która musi zrobić wszystko, aby uratować siebie i swojego ojca. A walczy z naprawdę potężnymi przeciwnikami... Reżyserem filmu był Alexandre Aja, który w podcaście "The Boo Crew Podcast" zdradził, że planuje stworzenie sequelu tego filmu. 

Materiały promocyjne filmu

Pełzająca śmierć - sequel filmu 

W filmie Alexandre Aja młoda kobieta musi odnaleźć swojego ojca, ponieważ trwa ewakuacja z domów, co związane jest z nadciągającym potężnym huraganem. Odnajduje rannego mężczyznę w domu i chce mu pomóc za wszelką cenę. Wkrótce jednak zostają uwięzieni w domu w wyniku powodzi. Ale to nie jest zagrożenie. Prawdziwe ma kilkanaście metrów długości i ostre zęby. Produkcji udało się zarobić około 91 milionów dolarów na całym świecie. Jest to ewidentnie sukces kasowy - produkcja zarobiła trzykrotnie więcej, niż na nią wydano. 

Nic dziwnego, że reżyser ma w planach stworzenie sequelu. Podczas rozmowy w podcaście wyznał: 

Non-stop rozmawiamy na temat sequela i tworzenia naprawdę ciekawego podejścia [do historii]. Wydaje mi się, że historia Hayley jest naprawdę mocna, ale wierzę, że Pełzająca śmierć jest o przejęciu przez naturę tego, co do niej należy, oraz trochę… bardziej napędzane huraganem; człowiek kontra zwierzę. Więc może będzie to kompletnie inna historia. Poszukujemy właściwej historii o człowieczeństwie, która będzie tak samo mocna, jak pierwsza.

Nie wiadomo jeszcze jak dokładnie miałby wyglądać sequel filmu. Prawdopodobnie będzie dotyczył on starcia człowiek kontra natura. Czy nowy film będzie skupiał się na dalszych losach Hayley i jej ojca? Czy dostaniemy zupełnie nowe postacie? Tego nie wiadomo. Póki co film nie ma również zarysu scenariusza, więc na jakiekolwiek oficjalne wiadomości przyjdzie nam jeszcze poczekać. 

Póki co - "Pełzającą śmierć" możecie oglądać na platformie Netflix i Apple TV+.

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO