Nie strać swojego konta

Jak zmienić hasło na Instagramie?

Dziś niemal każdy z nas korzysta z portali społecznościowych – z samego tylko Facebooka korzystają miliardy użytkowników na całym świecie. Niewiele mniejszą popularnością cieszy się także Instagram, który stał się dla wielu osób miejscem wyrażania siebie, swojej twórczości czy pomysłów na życie. Nic więc dziwnego, że instagramowe profile stały się łakomym kąskiem dla oszustów, którzy starają się je przejąć i podszyć się pod ich właścicieli. Jak się przed nimi zabezpieczyć? Jednym z najskuteczniejszych sposobów jest ustawienie silnego hasła, które będzie praktycznie nie do złamania. Jak zmienić kod dostępu na Instagramie? 

Fotografia poglądowa

Zastanawiasz się jaki kod dostępu będzie najtrudniejszy do złamania dla potencjalnego oszusta? Jakiś czas temu stworzyliśmy przydatny poradnik – Jak stworzyć silne hasło?

Zmiana hasła na Instagramie

W pierwszej kolejności musimy oczywiście zalogować się na naszym koncie w serwisie i przejść na nasz profil. Następnie wybieramy opcję „Ustawienia” i „Zmień hasło”. W przypadku urządzeń mobilnych należy wybrać ścieżkę „Ustawienia” – „Zabezpieczenia” – „Hasło”. Teraz wystarczy wprowadzić stare hasło i dwa razy nowe. Wszystkie zmiany należy następnie zatwierdzić. Od tej pory będziemy w stanie zalogować się do naszego konta wyłącznie za pomocą nowego kodu dostępu. 

Sprawdź również - Jak zmienić zdjęcie profilowe na Instagramie? Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO