Pokaż się innym

Jak zmienić zdjęcie profilowe na Instagramie?

Instagram jest obecnie jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych i świetnie sobie z tą rolą radzi. Platforma służy przede wszystkim do dzielenia się z innymi naszymi zdjęciami i krótkimi filmami. Publikować je możemy zarówno w formie postów na naszym profilu, jak i w formie stories, które znikają po 24 godzinach. Użytkownicy mają także możliwość komentowania i like’owania zdjęć innych. Profil na Instagramie można też spersonalizować – opatrzony on może być naszym krótkim opisem czy zdjęciem profilowym. Jak zmienić to ostatnie?

Fotografia poglądowa

Zmiana zdjęcia profilowego na Instagramie jest banalnie prosta – pozwala nam ona jednak pokazać się innym użytkownikom. Pamiętać należy, że zdjęcie profilowe jest widoczne nawet dla użytkowników, którzy nas nie obserwują (nawet w przypadku profilu prywatnego).

Zmiana zdjęcia profilowego na Instagramie

W pierwszej kolejności należy oczywiście zalogować się na nasz profil w serwisie. Na stronie głównej naszego konta znajdziemy przycisk „Edytuj profil”. Po kliknięciu w niego ukaże nam się opcja „Zmień zdjęcie profilowe”. Teraz należy wybrać miejsce, z którego zaimportować chcemy nasz nowy awatar i zapisać zmiany. Zdjęcie profilowe na Instagramie możemy zmienić zarówno za pośrednictwem aplikacji mobilnej (Android, iOS), jak i poprzez przeglądarkową wersję witryny.

Sprawdź również - jak zmienić zdjęcie profilowe na Facebooku i jak zabezpieczyć folder hasłemKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO