Piłka nożna i miłość

Druga połowa - zwiastun nowej polskiej komedii romantycznej

Już powoli można szykować się na otwarcie kin. Mamy już nawet pierwsze tytuły, jakie zobaczymy po długiej przerwie na wielkim ekranie. Obok "Nomadland" czy filmu "Obiecująca. Młoda. Kobieta" będzie można zobaczyć również polską komedię romantyczną. I to nie byle jaką! Bo z dobrem narodowym w tle - mowa oczywiście o piłce nożnej. Może dzięki takiej tematyce łatwiej będzie zaciągnąć ukochanego na seans komedii romantycznej? 

Materiały promocyjne filmu

Druga połowa - zwiastun komedii romantycznej 

"Druga połowa" to nowa, świeża, pachnąca, polska komedia romantyczna. Dystrybutorem produkcji jest Kino Świat, które właśnie zaprezentowało zwiastun do filmu.

O czym opowiada produkcja? To historia lekarki Magdy, która poznaje dziennikarza Mateusza. Nie wie jednak, że mężczyzna, który wpadł jej w oko jest w bardzo zaawansowanym, ostrym konflikcie z jej ojcem. Trenerem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Na domiar złego i jakby komplikacji było mało - wpada w oko gwieździe drużyny narodowej, Jarosławowi Kotowi, który nie cofnie się przed niczym, aby zdobyć piękną Magdę. 

W obsadzie plejada gwiazd m.in. Cezary Pazura, Marianna Zydek, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Andrzej Grabowski, a także... Małgorzata Rozenek-Majdan. Dla fanów piłki nożnej też się coś znajdzie - na ekranie pojawi się bowiem Grzegorz Krychowiak

Zwiastun możecie obejrzeć poniżej:


Film będzie dostępny w kinach już 28 maja. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO