Komputer centrum rozrywki

ALLPlayer - darmowy odtwarzacz multimedialny

ALLPlayer to jedno z najpopularniejszych rozwiązań jeśli chodzi o możliwości odtwarzania multimediów na naszym komputerze. Pprogram do filmów i muzyki zainstalujesz zupełnie za darmo. Komputery i internet już dawno stały się alternatywą dla tradycyjnej telewizji. Bardzo często korzystamy z nich jak z wirtualnego centrum rozrywki, w którym obejrzymy film, posłuchamy muzyki i znajdziemy ulubioną radiową stację. Wielu internautów potrzebuje rozwiązania, które w wygodny sposób zapewni dostęp do multimediów na naszym komputerze. ALLPlayer łączy w sobie wszystkie cechy, których szuka taki użytkownik. Program łączy w sobie niezwykle czytelny interfejs i funkcjonalność. ALLPlayer jest banalny w obsłudze i intuicyjny. Dzięki temu bez problemu znajdziemy wszystkie opcje, które nas interesują. Za jego pośrednictwem obejrzymy filmy w formatach 4K czy UltraHD. 

 

ALLPlayer

Darmowy ALLPlayer – możliwości i funkcjonalność

Program obsługuje wszystkie formaty i kodowania zapisu – nie ma więc możliwości, że film nie otworzy się w naszym odtwarzaczu. Jeśli mamy dostęp jedynie do obcojęzycznej wersji filmu, program sam pobierze i dopasuje do niej napisy w wybranym przez nas języku. Jest to możliwe dzięki współpracy z bazami napisów takimi jak Napiprojekt.pl czy Napisy24.pl. Jeśli jednak jesteśmy miłośnikami lektorów i dubbingu, ALLPlayer pozwala na odczytywanie napisów przez syntezator mowy. Sam program zapewnia też wsparcie dla najpopularniejszych stacji radiowych. Wystarczy więc dostęp do internetu, a za pośrednictwem programu posłuchamy na przykład TOK FM, RMF FM czy Radia Zet. Pobranie ALLPlayera pozwala też na odtwarzanie multimediów z plików torrent, spakowanych do formatu RAR i tych, które znajdują się w najpopularniejszych serwisach streamingowych z YouTube na czele. Jak na darmowy program jest to imponująca lista funkcjonalności, którą z pewnością warto przetestować w domowych warunkach. 

Niektóre filmy mogą wymagać chociażby polskich napisów czy odpowiednich kodeków. Warto wówczas zainteresować się programami NapiProjekt i K-Lite Codec PackKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO