Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Proceder online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

„Proceder” to polski film pełnometrażowy z gatunku biograficznych. Za reżyserię filmu odpowiada Michał Węgrzyn. Tytuł ujrzał światło dzienne 15 listopada 2019 roku. Film opowiada o życiu i śmierci rapera Tomasz Chady. Do tego pory otrzymał trzy nominacje w plebiscytach „Złote Lwy”, „WFF” oraz „Tofifest”. Opracowaniem scenariusza zajęli się między innymi Maciej Chwedo oraz Aleksandra Górecka. W rolach głównych występują Piotr Witkowski, Małgorzata Kożuchowska oraz Agnieszka Więdłocha.

Tytuł oryginalny: Proceder
Gatunek: Biograficzny
Reżyseria: Michał Węgrzyn
Rok premiery: 2019
Kraj: Polska
Platforma: Netflix 

Materiały promocyjne filmu

Proceder - opis fabuły

Głównym bohaterem jest raper Tomasz Chada. Jest to chłopak, który mieszka w starej kamienicy wraz ze swoją matką. Sytuacja finansowa rodziny nie jest najlepsza, dlatego Chada bierze udział w różnego rodzaju „dodatkowych pracach”, które są po prostu rabunkami. Jego największym marzeniem jest wydanie płyty. Jego teksty są prawdziwe i szczere. W końcu udaje mu się zdobyć sławę, nagrywa płytę między pobytami w więzieniu. Pewnego dnia ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, zostawiając w szoku swoją mamę, dziewczynę oraz fanów. Film obecnie oberzjeć można za pośrednictwem Netfliksa. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Proceder - zwiastun

Proceder - obsada

Piotr Witkowski jako Tomasz Chada
Małgorzata Kożuchowska jako „Łysa”
Agnieszka Więdłocha jako Monika
Jan Frycz jako ojciec Moniki
Anna Matysiak jako Julia
Ewa Ziętek jako Matka Chady
Krzysztof Kowalewski jako „Szajba”

W produkcji wystąpiła między innymi Małgorzata Kożuchowska, którą oglądać możemy także w filmach Bad Boy czy Kiler

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


  • 15 grudnia 2020


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO